Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz elvégezni...

Mennyire nehéz elvégezni egyszere a matematika, fizika, csillagászat szakot? Meséltek róluk? 15f

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha real beallitottsagu vagy valoszinu jobban menne, mint egy humanosnak, bar nem vagyok jartas e szakokban.

Ui.: tetszik a neved :D

2014. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 reptoid ***** válasza:

Ha az egyik megy, biztos vagyok benne, hogy menne a másik is.

Viszont az a baj, hogy még kettőt is nehéz órarendileg összeegyeztetni, nemhogy hármat. Mintha te is 2 gimibe járnál egyszerre, és csak matek meg törióra lenne csak közös, a többire órára mindkét helyen be kellene járnod. Akik több szakot csinálnak egyszerre, azok is úgy szokták általában, hogy az egyikből megcsinálnak egy évet, aztán utána kezdik el a másikat. Így addigra lesz már egy kis rutinjuk az egyetemi dolgokban, másrészt pedig előfordulhat, hogy az új szakon egy pár tárggyal nem kell foglalkozni, mert az elsőn már megcsinálták.

2014. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Én megcsináltam egyszerre a hármat. Természetesen nehéz volt, mert sok volt az óra és sok volt a vizsga, és sokszor késő estig az egyetemen ültünk. De megérte.
2014. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
szerintem olyan nincs, hogy csillagász szak. az egy szakirány, amit fizika és földtudomány szakokon választhatsz. max mesterképzésben van csillagász. de szerintem ne nagyon álmodozz ilyenekről, hogy egyszerre több szakot elvégzel, főleg ne 15 évesen...
2014. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívüli tévedésben vagy, a csillagász szak nagyon is létezik, nézz csak utána. 15 évesen meg pont az a dolga az embernek, hogy álmodozzon.
2014. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4es válaszoló vagyok: linkeld már be nekem légyszi azt a létező csillagász szakot! és egyáltalán nem az a dolga egy 15 évesnek, hogy mindenféle realitás nélküli baromságokról álmodozzon.
2014. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Más is elvégezte, faf!
2014. ápr. 5. 16:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért kéne, hogy belinkeljem? Én a kérdezőnek válaszoltam, az meg nem dolgom, hogy téged meggyőzzelek, mikor azt se tudom, ki fia-borja vagy. Ha tényleg érdekel, és nem csak okoskodni akarsz, magad is utána tudsz nézni, ha nem, akkor meg minek törjem magam, mikor a kérdezőnek már válaszoltam? Vagy ha én nem linkelem be neked, akkor nincs is? Ilyet meg az óvodában szoktak játszani.
2014. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

megint a 4es vagyok:

csak azért kértem, hogy linkeld már be, mert egész véletlenül én pontosan tudom, hogy hogy működik, úgy ahogy már leírtam. csillagász szak nem létezik, az mesterképzés, amire úgy jelentkezhetsz, hogy vagy fizika, vagy földtudományi bsc diplomát már szereztél csillagász szakiránnyal. egyébként évente kb 5-6 hallgatót vesznek rá fel.


olyan ember meg aki ezt a 3 szakot EGYSZERRE elvégezte, az egész világon nincs. még nagy Wigner Jenő is "csak" kettőt tudott egyszerre, matematikust meg vegyészmérnököt, pedig erősen sanszos, hogy ő kicsit okosabb volt...

2014. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Megyek, összetépem a diplomámat, mert szerinted nem létezem. Szólok az évfolyamtársaimnak is.
2014. ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!