Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent István Egyetem állatorvo...

Szent István Egyetem állatorvosai/hallgatói, válaszolnátok néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

Most vagyok 12-es, már van kémia emelt és angol érettségim, most májusban pedig leteszem a többit, köztük a bioszt is. Megjelöltem az állatorvosit is a felvételin, és oda szeretnék leginkább menni, de felmerült néhány kérdésem:


-Meddig kell bent lenni egyetemen kb? (tudom, hogy ez évfolyamtól is függ, meg sok mástól is, de ti meddig vagytok?)

-Melyik évek a legnehezebbek? Gondolom az első kettő, hogy kiszórják a lustákat/butákat.

-Sok a tantárgy egy szemeszterben?

-Harmadik, negyedik évtől már meg lehet oldani, hogy iskola mellett, akár másodállásban is, de dolgozzak?

-Ti mennyit tanultok? (naponta? vagy csak vizsgák, zh-k előtt?)

-Tanárok, diákok, közösség milyen?


Bocsi, ha sok, nem kell mindegyikre válaszolni, csak amelyikre tudtok :) és előre is köszönöm. :)



2014. ápr. 9. 10:53
 1/1 anonim ***** válasza:

- 6-7-8-9-ig, de volt, akinek este 10-ig volt fakultációja.

- az első kettő (három), a nagy szórás miatt; és nem feltétlenül csak a butákat; ha nem vagy szimpatikus egy tanárnak, akkor Neked annyi

- igen sok

- éppen megoldható, ha találsz olyan munkahelyet, ahová Te szabod meg, hogy mikor menj be dolgozni, és mennyit, talán hétvégenként tudnál dolgozgatni, de vizsgaidőszakban meg erre nem nagyon lesz lehetőséged. Az órákra be kell járni, szeretnek katalógusokat tartani. Szóval összességében rajtad múlik, mennyi terhet tudsz elviselni.

- Vizsgaidőszakokban végig, Zh-k előtt, gyakorlatok előtti beugrók előtt. Összességében ha este 7-8-ra érsz haza, akkor nem akarsz már tanulni. Maradnak erre a hétvégék, vagy amikor nagyon kell valamire tanulni. De ez is egyénfüggő.

- Vannak nagyon jó tanárok, és kevésbé. A közösség meg évfolyamonként változik, inkább a csoporttársakkal szokott az ember jobban barátkozni, vagy aki koleszos.

2014. ápr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!