Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Békéscsabai Gépészeti és...

Békéscsabai Gépészeti és Számítástechnikai Szakközépiskoláról vélemények? (Gészi) Lányként nehéz bekerülni informatika szakra?

Figyelt kérdés
Van itt valaki, aki odajár? Fiú - lány eloszlás? Tudom, hogy a fiúk jóval többen vannak, de azért remélem infó osztályba lesz majd egy pár lány osztálytársam :D Mindenféle véleményeket várok :) Ha jól számoltam, a jegyek alapján a 90 pont felvételihez simán megvan. Sokan jelentkeznek? Mennyire nehéz suli? Csak jövőre kell leadni a jelentkezést, mivel még csak 7.-es vagyok, de egyenlőre ez az a hely, amit kinéztem. Köszönöm szépen a válaszokat!:)

2014. ápr. 10. 21:08
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
#10-esnek írom a választ. Szerintem Magyarország eddigi legjobb matek tanárja tanít a Gésziben, 9.-es tanulóként mondom. Nagyon jól tanít, jó a tanítási módszere, el lehet vele lenni órán. Ajánlom mindenkinek a gészit:) Annyit lejegyzek, hogy gépészet fémiparnál kösd fel a gatyád.:D Fémipar tanár kemény, de jól osztályoz. Én az egyik munkadarabomat nem találtam annyira elfogadhatónak és 4-est kaptam rá. Első munkadarabom ott 5-ös volt, csak egy S kampót kellett hajtani. Munkaruhát az iskola biztosítja, de ha már van egy munkaruhád és kiszeretnél íratkozni az Iskolából, akkor ki kell fizetni a munkaruhát. Angol tanárt is szeretem. Most 9.-es vagyok, szerintem én Gépész szakra fogok menni [10.-ben el lehet dönteni, hogy Mechatronikás akarsz-e lenni, vagy Gépész] Mechatronikát nem csipázom, mert a villamosság része nem annyira tetszik eddig.
2021. nov. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia, és ki ezva matek tanár? Ferfi nő? Megirnád (akar) üzenetben?
2021. nov. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Van itt valaki,aki oda jár? (Gészi)
2022. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!