Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehetnék magántanuló,...

Hogyan lehetnék magántanuló, és hogy megy ez? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Most tizedikes vagyok, és előző félévben egészségügyi okok miatt nem mehettem suliba,szóval otthon tanultam meg fél évre előremenően az anyagot. Gyorsan kellett tanulnom nagyon,és ahhoz képest egész jól sikerültek. Most visszajöttem suliba és nagyon rosszak a jegyeim,mert nekem inkább a "gyorsan-sokat-egyedül" mód jön be,nem a " hosszan-vánszorogva-tanárral". Osztályközösség normális,nem jó,de nem is borzasztó. Legyek szerintetek magántanuló? És ha igen,akkor hogy megy az egy évre előre leteendő vizsgázás? Vagy év végén kell? VAgy lehet részletben?

2014. ápr. 10. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Megertelek, de jobb neked az iskolaban, ahol szocializalodz. Az emberek, olyanok vagyunk kicsit mint a hangyak, egyutt megyunk, osszetartunk, ne valj el :)
2014. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Félévkor és évvégén kell vizsgázni, nyilván visszamenőlegesen. Be kell adni egy kérvényt az igazgatónak és annyi. De szerintem is kár magánzárkára ítélni magadat, később nem lesz mire visszaemlékezned, hiányozni fog a gyermekkorod egy része.
2014. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szüleiddel megbeszéled ha nem vagy még 18 amúgy igazgatótól kérvényezed a dologt, ilyen egyszerű a menete.
2014. ápr. 11. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!