Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kiküldték már valakinek a...

Kiküldték már valakinek a felvételi levelet? (2014)

Figyelt kérdés

Nekem még nem érkezett meg és már egyre jobban izgulok. Tudom, hogy április 25-ig kell kiküldeniük, de nem tudjátok, hogy kb. ezen belül mikorra várható?

Egyébként: középiskola!



2014. ápr. 18. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ezen belül várható. Legkésőbb aznap kell postára adni. Tehát még érkezhet 25 után is, a lényeg, hogy akkor kell legkésőbb postázni. Persze lehet, hogy te hamarabb megkapod, de nem olyan gyors meló 150-200 embernek levelet küldeni (egy adott suliban). Főleg, hogy jelenleg szünet van, bár az iskolatitkár ettől függetlenül dolgozhat.
2014. ápr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már hogy küldték volna ki bárkinek is.

Ma megkapják a központtól, hogy kiket vehet fel az iskola, aztán majd az Ünnepek után fogják postázni

2014. ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Esetleg az iskola honlapján lehet még megnézni

a végleges sorrendet -

2014. ápr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is az iskola honlapján láttam, felvettek az elsőnek jelöltbe^^
2014. ápr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, 25-ig küldik, a postán múlik, hogy aztán hány napon belül kapod meg. Az én sulimnál fent van a honlapon, hogy kiket vettek fel.
2014. ápr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De jó neked/nektek... Az én sulim nem is fogja felrakni! Már kimondhatatlanul izgulok.
2014. ápr. 22. 18:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem már kiküldték! :) A levelet kb. délelőtt szokták kivinni, mert nekem az összes levelem olyan 10-11 óra környékén érkezett meg! :) Azóta már felvettek valahova?(engem a miskolci Diósgyőri Gimnáziumba vettek fel!)
2014. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! :) Igen, végül kiírták az iskola honlapjára a felvett tanulókat és én is közte vagyok. :) Nagyon örülök most, viszont még levelem nem jött, csak egy elutasító a másik suliból. Nagyon reméltem, hogy pénteken jön, mert így most várnom kell még vagy 3 napot (mostmár 2-t) hétfőig. Tudom, hogy felvettek, de mégis nagyon várom azt a levelet! :D
2014. ápr. 26. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!