Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri vegyészeti szakra...

Megéri vegyészeti szakra menni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most vagyok 8. Osztályos (ergo már megvolt a felvételim, és az ideiglenest is tudom, már csak a végleges hiányzik), és érdekelne hogy megéri-e vegyésznek lennem? Egy vegyészeti szakra jelentkeztem (Pécs) első helyre. Sajnos fél évkor 2-es lettem Kémiából, ennek ellenére 7. Osztály óta nagyon érdekel a Kémia, de sajnos elrontottam azzal, hogy nem tanultam. Meg van rá - szerintem - az esély, hogy felvegyenek, mert 30-at vesznek fel, abból 40. helyen állok, de érdemes elkezdeni? A lelkesedésem meg van a dologhoz, csak lusta vagyok tanulni a kémiát, ezért körülbelül a tudásom megragadt 7. végén az adott tantárgyból. Most meg, amikor már keményebb képletek vannak, meg hasonlók, nem értem. Ezért hát érdekelne, hogy megéri-e vegyésznek lenni? Ha pedig már ez a kérdés, akkor érdekelne, hogy mennyit keresnek körülbelül? Tehát érdekelne, hogy jól döntöttem?

#felvételi #2014 #vegyészet #jól döntöttem?
2014. márc. 15. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Még mely más iskolákat jelöltél?
2014. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk kettes kémiával furcsa, hogy vegyibe jelentkeztél

meg az, hogy a képleteket nem érted

2014. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk kettes kémiával lehet jobb lenne, ha másik iskolába mennél

A többi tantárgyból milyen voltál/vagy?

2014. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!