Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most 2014-ben milyen iskolának...

Most 2014-ben milyen iskolának számít a Kodolányi Főiskola?

Figyelt kérdés
Régen nagyon sok rosszat hallottam róla, de sokan mondták, hogy fejlődött azóta, de még mindig sokan szidják. Mi az igazság? Azt olvastam, hogy 45%-kal kevesebben jelentkeztek idén, mint tavaly. Van jövője az iskolának, a jövőben érdemes bárkinek is oda jelentkezni?

2014. ápr. 21. 17:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is a Kodolányin végeztem, sajnos. Nagyon nehéz volt, szívattak a tanárok, a végén meg katunk egy diplomát, amit kb lenéznek. Másoddiplomára állami egyetemre mentem, na azt is hagyjuk. Nem Corvinus volt, de voltak onnan is tanárok. az egyik akkora szeemét volt, hogy közfelháborodás volt ellene, és következő félévre nem is hívták vissza. Szóval hagyjuk a Corvinust is. Viszont nekik nevük van. Szóval jobb a leggyengébb állami iskola is...


Aki francia szakra járt, ezen azért csodálkozom...bár nem oda jártam, de ismertem onnan 1-2 embert, ők nem panaszkodtak (még régen jártam oda), sőt kb már unták, hogy annyi ösztöndíj lehetőségük volt, mivel kevesen voltak, hogy csak az nem ment 2-3 félévekre Franciao-ba, aki nem akart. Ez azért nagy szó volt még az ERasmus előtt! Nekünk meg 160 emberre volt 1 fő/ 1 félévnyi lehetőség 2 év alatt...

2015. márc. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.

# 11/11 Időpont ma 12:44


Milyen szakra jártál a Kodolányin és mivel volt gondod? bár ha jól értem, régebben jártál oda.

amúgy sztem a kodolányit nagyrészt olyanok választják, akiknek csak papír kell a melóhoz. én is így voltam vele, mondjuk ekkora káoszra és ilyen alacsony színvonalra nem számítottam.

az mondjuk érdekes, h általában viszonylag könnyen lehetett teljesíteni a tárgyakat, viszont volt pár kivétel, aminél a tanárok rohadt szemetek voltak. ezekből rengetegen csúsztak.

2015. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, turizmus szakra jártam, azaz közgazdász lennék. Igen, régebben jártam oda. Mivel volt gond?:) A szokásos matek, stat, közgáz. Azért rendesen szívattak bennünket. A nagy semmire, mert ember nem használja 0,1%-át az életbe annak, ami ezekben a könyvekben van. Persze volt sok töltelék tantárgy, könnyen átlehetett menni, meg volt 1-2 töltelék, abból szintén ment a szívatás. Saját és mások tapasztalataiből is mondom, hogy egy állami felsőoktatás sem különb, sőt...(tisztelet a kivételnek), de az ő diplomájukat nem nézik le.
2015. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!