Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most 2014-ban milyen sulinak...

Most 2014-ban milyen sulinak számít a Kodolányi János Főiskola?

Figyelt kérdés
Olvasgattam itt is, ott is. De nagyon megoszlanak a vélemények. 2014-ben milyen iskolának számít ? Milyen a hírneve ? Ja és turizmus-vendéglátás szakon államira Budapesten mennyi pont kell ? Néztem a felvi.hu-t de ott nem írta :/ Viszont azt igen hogy támogatott formában is indul. Köszönöm előre is!!
2014. jan. 23. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Harmatgyenge.

Most megnéztem a felvin, de úgy látom, nem is indítanak államilag finanszírozott szakokat.


Itt vannak a KJF tavalyi ponthatárai. Idén biztosan több lesz mert, már minimum 260 pont kell.

[link]

2014. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

keress más iskolát

és más szakot

2014. jan. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Nem értem miért húzzátok le? Esetleg van személyes tapasztalatotok is? Ismerősöm odajár, s megvan elégedve a Kodolányi turizmus szakával. Szokta mesélni, hogy rengeteg szakmai programon, terepgyakorlaton, kiránduláson részt vesznek, így amit az órán leadnak a tapasztalt oktatók, utána könnyedén átültethetik a gyakorlatba.

Egyébként én korábban gazdálkodási-kommunikáció szakra jártam a kodón, most meg sportkommunikátorra járok. Nyilván nem választottam volna ismételten az intézményt, ha nem lennék vele megelégedve. Gyakorlatias, mindemellett családias, ami azért lényeges, mert közvetlen kapcsolat alakulhat ki közted és a tanáraid között.

2014. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én kodolányis vagyok, de nincs túl jó véleményem a suliról. nem turizmusra járok, de azt el tudom mondani, h tényleg elég gyenge, nehezen lehet komolyan venni, a vizsgákon is inkább a szerencse számít sokszor, a tájékoztatás meg katasztrófa. néha tényleg az az érzésem,h némelyik tanár vagy tanszéki koordinátor értelmi fogyatékos, mert 5x nekik vmit leírni/elmagyarázni,h felfogják. állítólag más főiskolákban is ez van, de engem borzasztóan zavar,h látványosan lesz@rnak mindent a tanárok. de ettől még lehet,h a turizmus szak jó, és szeretni fogod.
2014. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én ott végeztem, nem ajánlom. elég színvonaltalan hely, nehéz komolyan venni, semmi használható tudást nem adott. annyi, h elmondhatom, h diplomás ember vagyok, és kész.
2014. okt. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!