Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kisképzősök SOS! Holnap kell...

Kisképzősök SOS! Holnap kell beküldenem a visszaigazoló papírt, de nem tudom, hogy ez lenne a nekem való suli. (? )

Figyelt kérdés
grafika/könyvre, vettek fel. grafikát akartam... :/ nem pesten lakom, de koleszos sem lennék. a "társasággal" van bajom igazából.

2014. ápr. 22. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok Kisképzős, de a helyedben megpróbálnám :) Én a Katedrába megyek, szintén kolis leszek :) Ha nem jön be iratkozz át ide :) Én azt tudom mondani neked, hogy én nem fogok a társaság miatt megválni a lehetőségeimtől. Ha nagyon nem jó, gyere át a Katedrába :P Ott aranyos emberkék vannak :) De szoktam Kisképzősök fbjét nézegetni és elég bulisak. Vagy te inkább introvertált vagy?
2014. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha tudsz magadtól is tanulni,akkor nyugodtan gyere ide,nagyon jó hangulat,inspiráló hogy mindenkit érdekel a művészet.Vegyes a társaság,de aki normális,az nagyon normális,karakteres,jófej. Tőled függ h kikkel barátkozol,de ez minden iskolában így van,mindenhol vannak hülyék is. Igazából nem lényeges h melyik szakra jársz,bármi lehet belőled,ha meg annyira nem érdekel a könyv,át lehet jelentkezni màsik szakra. Ha tényleg érdekel a művészet itt a helyed.

Ide jelentkeztél végül? (ha van bármi kérdésed a sulival kapcsolatban,nyugodtan írj)

2014. máj. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!