Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kispesti Károlyiba érdemes...

Kispesti Károlyiba érdemes jelentkezni, és vajon felvesznek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Affelől érdeklődnék hogy a Károlyis diákok mennyire érzik ott jól magukat, és ha szeretem a spanyol nyelvet (annyira hogy kb. 2 éve egyedül itthon elkezdtem tanulni, ment kb. középfokra-mostanában nem használtam , már nem biztos hogy az is menne, de remélem azért ez dob majd valamicskét :)) akkor jól fogom-e ott érezni magam? Nagyon magas a szint, nagyon erős gimnázium? Most angolos vagyok, színötössel, amúgy átlagom 4,5..

Na, tehát érdemes oda jelentkezni? És ha igen, akkor valószínűleg felvennének, ha mondjuk 70 pontra megírom?


előre is köszi a válaszokat! :)

(bocsi, ha valami hülyeséget összehordtam.. Jövőre felvételizem de sosem árt előre készülni :) )



2014. ápr. 26. 19:44
1 2
 11/12 anonim válasza:
Attól függ. Történelemből például van olyan tanár, akinél megérted az anyagot és simán lehetsz 4es 5ös, de a másik végletnél örülsz, ha eléred a kettest pedig kidolgozod a beledet. A spanyol tárgyak nehezek, de a tanárok még jobban rátesznek, hogy véletlenül se menjen semmi sem olyan könnyen. És némelyikük nem túl korrekt. Pofára osztályozás van, elég sok osztályból hallok ilyet. Például hogy 3,6ra lazán ment a négyes a kis kedvencnek, de másnak 3,75ös átlaggal felelnie kell érte. Lehet, hogy a neten jókat hallasz, és a nulladik évesek agyon dicsérik, de ha bemész és megkérdezed akár a 10-11.eseket, ők aztán elmondják, milyen is a suli igazából.
2014. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Jaaaaaaaaa. Értem. Köszi ^^

hát azért kérdezem itt, ahol 10-11-esek is megmondjatják, hiszen erre vagyok kíváncsi.

2014. jún. 11. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!