Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A középiskola nem szabályosan...

A középiskola nem szabályosan járt el, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Jött egy levelem az iskolától (nem szeretném megnevezni) ,hogy nem vettek fel,amit én nem értettem, hisz' benn voltam az ideiglenesben.Mint kiderült, azért utasítottak el, mert ez a szak nem indul KÜLÖN! a kevés jelentkező miatt, de egy másik osztállyal egybevonva azonban elindítják.De erről minket senki sem tájékoztatott.Ilyenkor mit lehet csinálni?azt mondták ne fellebbezzünk, talan tudnak valamit tenni anélkül is, de ma azt mondták iratkozzak be a másik iskolába és majd lesz valami....ez milyen dolog? Mit kellene tenni?
2014. ápr. 29. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
A felettes szervnél kéne talán panaszt tenni
2014. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A levélben már eleve benne kell lennie, hogy kinél és meddig lehet fellebbezni. ha nincs, akkor formai hibás. Egyébként a fellebbezés helye az iskola fenntartója.
2014. ápr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

beszéljetek közvetlenül az igazgatóval vagy az igazgatóhelyettessel, kérdezzétek meg az osztályfőnöködet is, hogy ő mit javasol.

meg nekünk például azt mondták, hogy ha meghírdették azt a tagozatot, akkor kötelesek el is indítani (annyi fővel, amennyi a kiírásban is szerepelt), ha utánanéztek ennek a törvénynek, és erre hivatkozva "követelitek" hogy vegyenek fel téged, akkor az előrelépés lehet.

2014. ápr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. válaszoló egyértelműen leírta, hogy hova és hogyan kell.
2014. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!