Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tudnátok érdekes számadatokat...

Tudnátok érdekes számadatokat mondani (tág körben) matematikával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egy matekprojekthez kellenének. Olyanokra gondoltam, mint például; 'Hány embernek van számítógépe a világon?'.
2011. dec. 12. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt találhatsz pár elég érdekes és folyton frissülő statisztikát több témakörben is. Az oldal angol, de nem kell hozzá különösebb angol tudás :)

2011. dec. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Hasznos és érdekes az ajánlott oldal. :)
2011. dec. 13. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi köze ennek a matematikához ? Hogy vannak benne számok ?
2011. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

12-14 20.43-nak

Minden csak körítés kérdése. Úgy adtam elő, hogy legyen köze hozzá. Belevettem az adatok felmérésének módjait, a számok hitelességét...

Majdnem minden tartalmaz matematikát. A fent említett statisztika az interneten van, számítógéppel érhető el és számokból áll. Csupa-csupa matek.

Valamint tág körben kértem információkat. Nem volt konkrét ötletem, még egy fő témát sem határoztam meg. Ez abszolút belefért.

Az ajánlott oldal érdekes volt, mert tényleg nem gondolnánk ilyen értékekre és hasznos, mert adott egy ötletet, amiből kikerekíthettem a munkám (5-ös lett a projektem).

Egyébként kritizálni könnyű, ha tudsz jobbat, csak tessék.

2011. dec. 18. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratula a projekthez :) Üdv : Az első vtam
2011. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!