Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az szerintetek teljesen...

Az szerintetek teljesen normális, ha valakit azért nem akarnak tanári pályára engedni, mert antialkoholista?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 03:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenről nem hallottam még.


Ha netán létezik ilyen, csak arra tudok gondolni, hogy azért nem, mert attól tartanak, hogy látens alkesz, és ezért kell tartózkodnia az italtól.

2014. máj. 6. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem tudom, honnan derülne ki, hogy valaki ANTIalkoholista!!!!


De ha emiatt nem engednék, azt csak akkor tudom elképzelni, hogy annyira agresszív volt a témával kapcsolatban, hogy feltételezhetö, hogy máskor is az lehet.

2014. máj. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

KI nem engedi?

Hallottál ilyen bizottságról, amelyik a tanárjelöltek alkoholfogyasztási szokásait ellenőrzi, és beírja az igazolványukba, hogy nem taníthatnak?

2014. máj. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egész egyszerűen annyiról van szó, hogy mai diákok, aki nem drogozik, nem dohányzik, nem fogyaszt alkoholt furcsán tekintenek majd arra a tanárra. Eleve nem tudja kezelni az ilyen problémákat majd a későbbiekben.
2014. máj. 6. 14:47
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy te olvasol-e vagy csak write-only módban üzemelsz.

KI nem engedi? Honnan veszed?

2014. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bizony volt olyan módszertanos tanára egyik ismerősömnek, aki azon a véleményen volt, hogy aki nem próbálta a szereket vagy nem iszik az hogyan kezeli az olyan diákokat, akik ezekkel rendszeresen élnek. Emiatt nem lehet eltanácsolni őket nyilván, ezt én sem állítottam.
2014. máj. 6. 21:03
 7/13 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, ha egy mai diáknak ezeket elmondod, akkor outsider jelenség leszel. Nem iszol és a többiek? Beléd kezdenek. Nem nézel tv-t és nem ismered a sztárokat ez ismét oda vezet.
2014. máj. 6. 21:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Feladom. Te nem kérdezni jöttél ide, hanem pufogni, ehhez meg nincs szükséged válaszolókra. További jó szórakozást!
2014. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen MIT akarsz kérdezni?

Mert az nem derült ki, hogy KI AZ, aki nem engedne antilakoholistát tanárnak!?!?!?!


Amiket meg a végefelé írogatsz, annak se füle, se farka, teljesen értelmetlen szöveg.

2014. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Módszertanos tanár nem engedte egy ismerősömet. Amit a vége felé írtam az pedig a következő. Amennyiben te nem hódolsz be a mai sztárvilágnak, nem nézel tv-t, nem vágatod kopaszra a hajad, nem vagy trendi, régi zenéket hallgatsz (stílustól függetlenül) nem a legújabb mobiltelefonod van akkor ez gátat szab a kommunikációnak. Így már érthetőbb?
2014. máj. 6. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!