Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségizők! Kinek hogy...

Érettségizők! Kinek hogy sikerült a középszintű történelem?

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 11:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem nehéz volt,de csak azért,mert nekem nagyon nem megy a történelem,azoknak akiknek megy biztosan könnyű volt.Én a vasutasat választottam(ipari forradalom),a dualizmusosat es a 2 világháború közötti helyzetet...de oda szerintem hülyeségeket írtam,lehet inkább Mátyást kellett volna választanom.Persze most már minden mindegy.Az a baj,hogy több helyre nem is írtam semmit...:D de pozitív vagyok,szerintem a 2-es meg lesz,csak azért jobbat akartam.
2014. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát igen, azt, hogy belerakják Mátyást, nem gondoltam volna (kicsit túl egyszerűnek tűnt)
2014. máj. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az ipari forradalom is viszonylag egyszerűbb téma,

elég sokat lehet róla mondani, az nem volt nehéz

2014. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én annál a feladatnál akadtam egy kicsit el, amikor az állami személyekről kérdeztek (pl:tanácselnök,polgármester,köztársasági elnök,stb..)
2014. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett amúgy! Már nem azért, hogy könnyű, hanem maguk a feladatok tök jók voltak. Nem volt az az érzésem, hogy csak "elénk vágtak valamit", mert már nem tudtak mit kitalálni..Például az a képhamisításos pl. tök kreatív volt, meg úgy összességében... Én 9 pont mínuszt számoltam a feladatokból. Az esszék nagyon tetszettek, azok könnyűek voltak. Szerintem az iparit atlaszból bárki megtudta írni. Én hosszúnak Kossuth-ot választottam, magyar rövidnek meg Nagy Imre politikáját('56). Mondjuk így nagy többségben ahogy hallottam, a Mátyásost választották, amit nem is csodálok... Szerintem az esszéim jók lettek:) Összességében jól sikerült:)
2014. máj. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
én azt hittem lesz benne Róma vagy Athén, de nem...pedig állítólag minden évben van vagy rövid feladatba, vagy esszében.
2014. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!