Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOTE ponthatárok szerintetek?

SOTE ponthatárok szerintetek?

Figyelt kérdés
GYTK ,ÁOK,FOK érdekelne..

2014. máj. 20. 14:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy magas lesz... onnan indulok ki, hogy a dietetika 370-380 között mozog, amire jelentkeztem. Pesten meg amúgy is minden szak magas ponthatáron van. :/
2014. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát onnan ne indulj ki mert oda nem kell két emelt...:) Nem szeretem ezeket az átgondolatlanságokat..
2014. máj. 20. 15:51
 3/17 A kérdező kommentje:
most néztem hogy oda egy emelt sem kell... egy közepes képességgel is meg lehet írni ennyi pontra..2 emelttel sokkal de sokkal nehezebb ráadásul nem "egészségügyi alapismeretekből" kell érettségizni ... bocsi kicsit bunkónak hangozhatott de mindenki csak el van hülve ,hogy hogy levitték a ponthatárt de abba bele sem gondol ,hogy így nem olyan összeszedni ennyi pontot mint egy közép biosz,közép matekkal...
2014. máj. 20. 15:55
 4/17 anonim ***** válasza:

Jó, csak egy dietetika meg az orvosi nem ugyan az... alacsonyabb biztos, hogy nem lesz... 400< de szerintem max 430.

Tippelhetsz magadtól is, itt senki nem fogja neked megmondani biztosra.

2014. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Figyelj! Szerintem ne nézd le a többieket sem! Valószínű ha neked kellene megírni egy teljesen más tantárgyból, nem biztos, hogy jót érnél el!

Egészségügyi alapismeretekből országos versenyt nyertem, ma érettségiztem emelt szinten.

Attól még, hogy te orvosira jelentkezel, vagy a többi jó szakra, nem kellene lenézni a másikat... szépen néznél ki, ha mindenki ugyanabból érettségizne, elég kevés eséllyel jutna be mindenki.


Nekünk az a tantárgy nehéz, ugyanúgy kell tanulni hozzá. Szóval igen, bunkó voltál. :)

Bocs, de ne verd a nyálad, amiért neked 2 emelt szintű kell. Ha meg ennyire okos vagy nem mindegy hány pont kell? Adj bele akkor mindent és legyen 500 pontod, akkor biztos felvesznek!

2014. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Lehet még most nem kell egy emelt sem, de sokkal előrébb vagyok, mintha nem tettem volna, később meg kitudja mire lesz ez jó nekem!

Debrecenbe írtam be az orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikát, beszéltem pár ismerőssel, azt mondják nagyon nem könnyű... ott orvosi karon van.

2014. máj. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Egyébként most dietetikára járok mert nem vettek fel orvosira tavaly... nem verem a nyálam ,de igen is felidegesít ,hogy minket néznek le ...miközben én egyáltalán nem nézem le az ácsokat se...az OKJ-s képzést végzős embert se ha igazán szorgalmasan jól végzi a munkáját.. gratulálok a versenyhez ,remélem jól sikerült az érettségid és sok sikert a felvételihez és a továbbiakhoz!!
2014. máj. 20. 16:01
 8/17 anonim ***** válasza:

Amúgy meg mi ez, hogy " ráadásul nem "egészségügyi alapismeretekből" kell érettségizni "...

és ha azt mondtam volna, figyelj, bioszból emeltezek?

2014. máj. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Figyelj, az engem is felidegesít, de attól még ez az egész kijelentésed nagyon úgy hangzott, hogy lenézed azt, aki abból a tantárgyból érettségizik.

Én is szerettem volna orvosira jelentkezni, de sajnos ahol én tanulok, nagyon kevés az esély arra, hogy felkészüljek, egyedül viszont nem tudok. Úgyhogy ez maradt.

Újra akarsz felvételizni?

2014. máj. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Akkor sem érzem közel sem a nehézségét olyannak mint a 2 emeltnek ,sokkal kevesebb pontot lehet ugyanazzal a tudással elérni ,mintha 1 emelted és egy közeped lenne... és felidegesít ,hogy azt gondolják,hogy a tavalyiak annyira gyengék voltak meg "mélység rekonrd" meg ilyen szavakat használtak..
2014. máj. 20. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!