Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOTE ponthatárok szerintetek?

SOTE ponthatárok szerintetek?

Figyelt kérdés
GYTK ,ÁOK,FOK érdekelne..

2014. máj. 20. 14:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én tudod kit nézek le leginkább? Azokat az orvosokat, akik csak azért tanulják, hogy legyen elismerésük és két betű a nevük előtt, amitől ők sokkal-sokkal többek a többi embernél... közben semmit nem értenek az egészhez! És az a baj, hogy ilyenek műtenek, meg gyógyítanak... mind mindig: tisztelet a kivételnek!
2014. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
igen ,újra felvételiztem az éven!
2014. máj. 20. 16:07
 13/17 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy szarul esik, de nem kell felvenni.

Valóban nem egy szintű az emelt biosz és fizika/kémia, mint az eü. alapism., de nem kell lenézni azt sem... tudnak ott is kérdezni olyat, amire csak nézünk.


Én azt mondom, hogy mindenki ott legyen a legjobb, ahova kerül. Ha szakács, akkor legyen profi, ha fodrász, ha sminkes, ha orvos, ha nővér, ha ápoló, ha ács, ha vízvezeték szerelő és sorolhatnám...

Mindig lesz mindenkitől jobb, csak ahol éppen te tanulsz/dolgozol, na ott legyél a legjobb.

2014. máj. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ezt én is így gondolom ,bár szerintem aki végig csinál egy orvosit (egyébként én az gytk-ra jelentkeztem) annak jár a tisztelet... már csak azért is mert 5 évig ott volt és tanult valahol... én úgy érzem hogy nem kapnak az orvosok elég tiszteletet..a gyógyszerészeket meg gyógyszertári eladónak gondolják a legtöbben ... szóval én nme igazán ezért szeretném.
2014. máj. 20. 16:10
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát azt kétlem. :) Nővérem gyógyszerkiadó szakasszisztens és állandóan lenézik őket, azt hiszik a betegek, hogy semmit nem tudnak a gyógyszerekről és csak sipákolnak, hogy a főnökkel akarnak beszélni, mert ő jobban tudja...

Úgy gondolják ők olyanok, mint egy érettségivel rendelkező eladók (akik nem tanultak olyan szakmát, hogy eladók legyenek, csak szerintük elég egy érettségi is ehhez)

2014. máj. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy a kérdező a SOTE ponthatárokra volt kíváncsi. Én remélem, hogy nem lesz sokkal több, mint a tavalyi. Lejjebb kétlem, hogy menne, inkább stagnálni fog, vagy pár pontot emelkedik. (Mindezt abból kiindulva mondom, hogy a kémia a tavalyinál könnyebb volt, és a biosz se volt olyan rémesen nehéz.)


Üdv: egy sote-áok jelentkező

2014. máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy azt mondtam... -.- lapozz már vissza és megtalálod! Említésképpen mondtam, hogy én hova jelentkeztem...
2014. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!