Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mehetek érettségizni ha...

Mehetek érettségizni ha összegyűlik a 30 igazolatlan óra?

Figyelt kérdés
Mennyiben befolyásolja ez az érettségit? Mert szerintem semmiben, ugyanis le van adva a papír, hogy én érettségizek, de nem tudom, hogy ez tényleg így van-e. Már csak a szóbeli van hátra (előrehozott).

2014. máj. 24. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán erről az iskoládban tudnak többet mondani...
2014. máj. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az iskolában semmit sem mondanak csak fenyegetnek az osztályozó vizsgával meg a kicsapással. Az utóbbi nem lenne rossz mert úgyis sulit váltok...
2014. máj. 24. 10:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Sulit váltasz, amikor most érettségizel?

Egyébként akkor csaphatnak ki, ha megvagy 18. Másrészt az esetleges évismétlésről a nevelőtestület dönt.

2014. máj. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
18 vagyok és muszáj iskolát váltanom
2014. máj. 24. 10:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel előrehozott érettséginél feltétel, hogy osztályozót tegyél a későbbi évek anyagából, így szerintem nem befolyásolja az érettségit.
2014. máj. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :)
2014. máj. 24. 11:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs rá befolyással érettségizhetsz. A jelentkezést egyetlen esetben törölhetik, ha nem szereztél érvényes jegyet az osztályozóvizsgán.

Viszont ha a rendes érettségi évében is ilyet csinálsz, ott már lehetnek gondok!

2014. máj. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!