Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvostanhallgatók! Hanyadik...

Orvostanhallgatók! Hanyadik alkalommal vettek fel az orvosira?

Figyelt kérdés
Nem az eszemmel van a baj(remélem:D)de ez a második próbálkozásom és úgy érzem nem sikerül idén sem.Érdemes sokszor próbálkozni?

2014. máj. 28. 23:12
1 2 3
 11/30 reptoid ***** válasza:
100%
Debrecen. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, mennyire figyelitek,de én a százelékok alapján mindig tudom, "ki kicsoda" :D
2014. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
7%

Kedves #8 as, azért kell 350 et elérni mert már 2 emelt kell a felvételhez. Le lehet szállni a magas lóról.

Amúgy engem is 1. re vettek fel. Ha 2.ra se sikerül sehova, meg Pécsre vagy Debrecenbe (ahol a leggyengébb az orvosképzés) felvételt nyerni akkor ne sajnálkozz, mert valószeg a vizsgákon úgyis elbuktál volna. Én SOTE s elsőéves vagyok, de már most 1-1 vizsgára többet kell tanulni mint érettségire az emeltekre...

2014. máj. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
49%

Én nem orvosnak tanulok. SE/GYTK

Én 425 ponttal jelentkeztem erre 1. helyen anno.

2014. máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
66%
És nekem is két emelt kellett, mert tavaly jelentkeztem. Szóval leszálltam a magas lóról.
2014. máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 reptoid ***** válasza:
93%
Ezt a debrecenis megállapításod amúgy mi alapján szűrted le, főleg így elsőévesen? Tényleg kíváncsi vagyok, mivel tudok kevesebbet mondjuk egy sotéstól?
2014. máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
94%

Igen, elég vicces ez:

" Le lehet szállni a magas lóról. "

"Pécsre vagy Debrecenbe (ahol a leggyengébb az orvosképzés)"


Ne ítélgessük már meg a többi egyetem képzését, ha közünk sincs hozzá.

2014. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
92%

A SOTE-s elsőéves takonytól kérdezem, hogy úgy mégis mit tudsz a pécsi, vagy debreceni orvosképzésről? Sőt! Mit tudsz egyáltalán az orvosképzésről, még az anatómia szigorlatod sincs meg, és itt jár a pofád. :-D

Egyébként most vagyok ötödéves, tudod mi a különbség a SOTE és egy vidéki egyetem között? Az, hogy közületek jó páran meg vagyok győződve arról, hogy ti sz..rtátok a spanyolviaszt, és mindenki más csak egy kis csicska, aki nem Pestre jár...

Bocs, ha attól számít egy egyetem erősnek, mert nagyképű bunkókat képeznek ott, akkor nem akarok erős egyetemre járni. Arról nem is beszélve, hogy az elmondások alapján, ti csak hiszitek, hogy bármiben jobb lenne a képzésetek. Persze van pár tárgy, amit egyik, vagy másik egyetemen jobban oktatnak.

Érdekes módon valamiért a debreceni, vagy szegedi, arcokat soha nem hallottam bunkóskodni és nagyképűsködni. Te viszont már a sokadik pesti vagy ezzel a mentalitással. Remélem nyári ápolástan gyakszin az ápolók tanítanak neked egy kis tiszteletet!


Üdv, Pécsről

2014. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Hű micsoda ellentéteket szítottam pardon.:D

Mentségemre szóljon hogy én tavaly úgy érettségiztem hogy amikor jelentkeztem,akkor mutatkoztam be a periódusos rendszernek is hogy na szevasz.:D Kémiaórákon csak filmeket néztünk,semmi nem maradt meg belőle.

Vidéki egyetemre nem szívesen mennék,tudom tudom,nagyon jó,de a magánügyeim és a pénz(hiány)visszatart.Bejelöltem a debrecenit és a szegedit,de a sote a cél.

2014. máj. 29. 16:49
 19/30 A kérdező kommentje:

A 350 környéke tavaly is megvolt,csak akkor nem lett meg a kémia emelt.

És tudom hogy sok hülye tantárgy lesz,de ez az amit nagyon szívesen tanulnék,mert érdekel.Az anatómiát már most elkezdtem önszorgalomból,latint tanultam egy ápolói okj-n egy kicsit,kórházi gyakorlaton is voltam nővérként,és bejött.Lehet hogy másfelé kéne indulnom,de akkor ez mind kuka.

Nem tudom mit csináljak.:(

2014. máj. 29. 17:02
 20/30 csakegypali ***** válasza:
100%

Szia!

Én is idén érettségiztem emelten mindkettőből:) Debrecenre és Szegedre adtam be. Amugy hogyha nem nő jelentősen a ponthatár akkor simán van esélyed a bekerülésre még akkor is hogyha rosszabbul sikerültek az érettségik. Amugy neked hogy volt bátorságod úgy elmenni kémiára hogy még a periódusos rendszert sem tudtad használni?:D Szerintem az utolsó hozzászólásodból derült ki hogy valószínű hogy nem a "képességeiddel" van a baj hanem a tanulással és a szorgalommal:)

2014. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!