Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 12 nap alatt meglehet tanulni...

12 nap alatt meglehet tanulni 20 töri tételt?

Figyelt kérdés
Ha minden nap 2-3 órát tanulok?
2014. jún. 3. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen!
2014. jún. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hányszor kérdezed még meg?
2014. jún. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most tettem fel először kérdést ebben a kategóriában.
2014. jún. 3. 09:14
 4/7 savanyújóska ***** válasza:
Nézd, 12 nap, az mondjuk napi 2 tétel, és van 2 napod átismételni, összefoglalni. Hacsak nem az inkább szorgalmas, mint... típus vagy, akkor 3 órába bele kell, hogy férjen!:)
2014. jún. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az semmi. nekem péntekig 16 témakör ami több mint 40 tétel:(xd
2014. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Napi 2 tételt megtanulsz és még át is tudod nézni. Azon mit kell 2-3 órát?


Egyébként szerintem nem célszerű ennyire elaprózni. Inkább előtte 1 héttel állj neki.

2014. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kezdd el, aztán nézd meg, hogy haladsz, fogsz-e végezni, és ha kell, tanulj többet, a megtanult tételeket pedig minden nap ismételd át, hogy rögzüljön, mondd fel őket hangosan, ha kell az elején puskázz a szövegből, és addig mondogasd, amíg fejből nem megy, hajrá :)
2014. jún. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!