Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Segitséget kérnék! Nagyon...

Segitséget kérnék! Nagyon rosszul sikerült sajnos az elmelt történelmem. Van még esélyem megszerezni a kettest?

Figyelt kérdés

90 pontból 24 et sikerült elérnem, kiszámoltam hogy 24:0.9=27% ez idáig rendben is van,de most akkor ez megvan? És ezen kívűl akkor szóbelin még mennyi adott pontot kéne elérnem hogy meglegyen a kettes?


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. jún. 3. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
60 pontos a szóbeli. Tegyük fel ezt eléred, akkor ugye 150-ből összesen 84-et érsz el. Ez 56%. Ez a max. amire feltornászhatod. De végigszámolgathatod, hogy bizonyos szóbeli pontokkal hány % lenne. Hogy ezt a 27%-ot megtartsd ahhoz 41 pont kellene, azaz 17 pontos szóbeli...de ez csak példa volt.
2014. jún. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor csak rá kell még gyúrnom a szóbelire :).Amúgy ha kérdezhetem az emelt szintű szóbeli nehéz? Mármint nehezen lehet pontot szerezni?


Az 1.es válaszolónak köszönöm még 1 szer a választ!

2014. jún. 3. 14:54
 3/6 anonim válasza:

Jó ég! Én is ma néztem meg... :) De a 27% már kettes. Emelten máshogy megy a pontozás (édesapám is tanár). :



Emelt szintű érettségi:

60–100% - jeles (5)

47–59% - jó (4)

33–46% - közepes (3)

25–32% - elégséges (2)

0–24% - elégtelen (1)


Elégtelentől is lehet menni szóbelizni, abban az esetben, ha megvan a 12%-od!

2014. jún. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Bocsi, ezt lehagytam:


[link]

2014. jún. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is most megyek töri emeltből szóbelizni. Én úgy hallottam max pontot kb. lehetetlen, de ha renesen felkészülsz 40-50 pontot lazán meg lehet szerezni.
2014. jún. 6. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm még1 szer a válaszokat! :)

Hálistennek már túl vagyok rajta!

A holokausztot húztam, ugyhogy szentem meglesz lazán az 50 pont :)

2014. jún. 7. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!