Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Programtervező Informatikus...

Programtervező Informatikus SZTE vs BME?

Figyelt kérdés
Üdv, hatalmas dilemmában vagyok, úgy hallottam könnyebb Pesten munkát találni mint programozó(iskola alatt, ha végzek, mindenképp Pestre szeretnék költözni) Szeged viszont közelebb van, Pest, ha nem kapok kollégiumot megoldhatalan, Szegedre viszont be tudnék járni, a szakképzés szintje érdekelne, végül is az a döntő dolog jelenleg, illetve, hogy Pesten nehezebb-e kollégiumot szerezni?
2014. jún. 3. 19:21
 1/3 reptoid ***** válasza:
A BME-n nincs is proginf.
2014. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
programozóként akarok elhelyezkedni, akkor így írom, bocsi.
2014. jún. 3. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:

itt a BME-n ha jó a tanulmányi átlagod és vannak közösségi pontjaid, amiket különböző körökbe való belépésért kapsz (van kismillió kör, fogsz találni olyat, ami érdekel), akkor könnyű bekerülni a koliba, ami kb 10 ezer ft havonta, emellett ha jól tanulsz, 10-20-30 ezer forintos tanulmányi ösztöndíjat is kapsz (vagy még többet, ha nagyon jól tanulsz:D), meg szociális támogatásra is pályázhatsz, azt nem tudom, mennyi, de hasonló nagyságrendű, mint a tanulmányi ösztöndíj

szóval ha jól tanulsz, akkor akár albérletbe is költözhetsz

viszont a jó átlaghoz az kell, hogy komolyan vedd az egyetemet és a tanulást

2014. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!