Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE TTIK-en mennyire jó a...

SZTE TTIK-en mennyire jó a programtervező informatikus szak?

Figyelt kérdés
ezt tervezem első helyre, de nem tudom, hogy mennyire éri meg oda menni lehet jobb lenne az eltére menni mivel az még is pesti
2014. febr. 2. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de azért az ELTE egy fokkal jobb. (Mondjuk jóval nehezebb is.)
2014. febr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez így eléggé absztrakt. Egyetem oké, hogy tanítanak. Dönsd el, hogy a papírért mész ide vagy oda, vagy a tudásért? Lényegtelen melyik egyetem, mivel bármi megtanulható könyvből is.


Engem személy szerint hidegen hagy a diploma és a papírja. Én azért mentem egyetemre, mert érdekel a téma. Amiből meg nem tartanak előadást, meg veszem a 10-20ezer forintos könyvet is akár és megtanulom abból.


Elmész egyetemre és végig kettesekkel, csinálsz egy diplomát, oké hogy van, de lényeges "lóerő" nincs mögötte.

2014. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!