Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezt így lehetséges lenne?...

Ezt így lehetséges lenne? (Osztályozó vizsga)

Figyelt kérdés
Sajnos alaptalanul megbuktattak, de ebbe most nem is mennék bele. A lényeg, hogy nem pótvizsgázhatok. Viszont nem szeretnék az alattam lévő osztályba járni. Tehetnék augusztusban osztályozó vizsgát az egész éves anyagból, minden tárgyból? Tanultam, sokat, tehát nem 1 év nem tanulás áll a bukás hátterében. (Szimpátia alapon ment a dolog és nem tudok semmit tenni ellene, mert úgyse nekem lesz igazam...) Lehetséges, hogy az osztályozó vizsga után, ha az igazgató jóváhagyná, akkor magántanulóként ott folytassam, ahol egyébként?

2014. jún. 5. 19:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy az osztályozó vizsga önmagában-legalábbis a mi iskolánkban-nem mentesít az óralátogatás alól. De akkor miért kellene bejárnom oda, ahol ugyanazt tanulnám? Nincs lehetőség visszakerülni az osztályomba? :(
2014. jún. 5. 19:59
 2/3 anonim ***** válasza:
de mért nem pótvizsgázhatsz??
2014. jún. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Abba nem szeretnék belemenni, de sajnos nem lehet a szabályzat miatt. :(
2014. jún. 8. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!