Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol lehetséges Debrecenben...

Névtelenül nevű kérdése:

Hol lehetséges Debrecenben ősszel újraérettségizni egy tantárgyból?

Figyelt kérdés
A felvételihez kell a jobb eredmény, de nem találom az intézmények névsorát, ahol érettségiztetnek. Kétféleképpen lehet jelentkezni az újraérettségire, a kormányhivatalnál, vagy az iskolánál. Én nem a kormányhivatalnál akarok hanem az érettségit szervező iskolánál, de iskolát nem találok, vagy valami listát az iskolákról. Most kezdjem el egyesével felhívni a gimnáziumokat és szakközepeket?

2013. aug. 2. 08:14
1 2
 1/12 reptoid ***** válasza:

Tulajdonképpen igen, fel kellene hívnod őket. De egyszerűbb ha bemész majd a volt sulidba vagy a hozzád legközelebbibe. Ott jó eséllyel tudni fogják, hogy éppen melyik suli szervez őszi érettségit.


Egyébként a vegyipari, medgyessy, keri szokott általában szervezni, de változhat. Ha bemész a megyeházára a kormányhivatalba, ott is valószínűleg meg tudják mondani neked.

2013. aug. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Semmiképpen. Sokkal egyszerűbb, ha felhívod a kormányhivatal oktatási főosztályát, és tőlük kérdezed meg, mivel úgyis ők jelölik ki az érettségiztető iskolákat, és náluk jobban senki nem tudja.

Itt fog majd megjelenni a lista: [link]

2013. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg itt: [link]
2013. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pedig szokott lenni lista, az is lehet amit az előző mondott, de szerintem az Oktatási Minisztérium honlapján is fent lesz. Addig is felhívhatod a kormányhivatalt, hátha tudnak pontosabbat mondani.
2013. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

(3 éve nincs Oktatási Minisztérium.)

Az a hivatalos honlap, amit az előbb írtam.

2013. aug. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi, felhívtam őket. A neten is fent lesz napokon belül, de meg is súgták. 4 iskolában lesz idén matekból. Én a Mechwartot választom.

Köszi.

Ez az utolsó ilyen év, jövőre változik, vagy talán nem is lesz ilyen őszi téma.

2013. aug. 4. 07:58
 7/12 anonim ***** válasza:
De lesz jövőre is, csak az előrehozott érettségi szabályai változnak, a többi nem.
2013. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5-ös én tavaly csináltam őszi érettségit és a honlap amin a listát láttam, az oktatási minisztérium nevén volt, tehát nem tudom hogy érted hogy 3 éve nincs. Amúgy van Oktatási Hivatal és Oktatási és Kulturális Minisztérium még mindig.
2013. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt, hogy 3 éve nincs, úgy értem, hogy 3 éve nincs, ez ennyire egyszerű. Te hihetetlenül el vagy maradva, átaludtad az elmúlt 3 évet? Orbánék első intézkedése volt, hogy megszüntettek egy csomó minisztériumot 2010-ben.

Attól még te találhattál régebbről származó iratot a neten, amire rá volt írva.

Próbáld csak megkeresni ennek az állítólagos minisztériumnak a honlapját!

Oktatási Hivatal persze, hogy van, de az egészen más.

2013. aug. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hivatal vagy minisztérium, egy kutya xD

Oktatásügyi miniszterek azért még vannak, és mellékes hogy Hivatalba vagy minisztériumba járnak, attól még ugyanúgy miniszterek maradnak. Bezzeg egy honvédelmi miniszterhez honvédelmi minisztérium tartozik, nem pedig hivatal.

Viccet félre téve, ne offoljuk tele ezt a kérdést.

2013. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!