Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE-HHK-ra jelentkezők! A...

NKE-HHK-ra jelentkezők! A felvi.hu feltöltéseitek jók?

Figyelt kérdés

A dokumentumoknál van az hogy NKE-HHK által kért speciális dokumentumok ide a nyelvvizsga kell (B2) amit fel is töltöttem még februárba, de most valamiért átrakta ezt a dokumentumot a nyelvvizsgát igazoló dokumentum -okhoz. Ezután tegnap feltöltöttem még1x a nyelvvizsgát az NKE-HHK által kért speciális dokumentumok-hoz de most megnézve megint átrakta a nyelvvizsgát igazoló dokumentumhoz a felvi.hu

Tehát már 3 ugyanolyan kép van a nyelvvizsgát igazoló dokumentumnál, az NKE-HHK által kért speciális dokumentumokat pedig még mindig kéri!!!


Ez miért van igy? Aki ugyan igy az NKE-HHKra jelentkezett és van nyelvvizsgája megtudná nézni hogy neki is van e ilyen probléma?



2014. jún. 9. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, nyugi! Én is így jártam. Nem kell feltöltened oda semmit. Speciális dokumentum, amit a suli kér az tényleg a B/2 nyelvvizsga. De mivel annak van külön menüpontja. A " jelentkezésekhez csatolt dokumentumok - nyelvvizsgát igazoló dokumentum " Ide elég feltölteni. Valószínűleg azért is rakta át a gép/ügyintéző. Ami még fontos, hogy a beiratkozáshoz vinned kell az erkölcsi bizonyítványod. Remélem ősszel találkozunk :)
2014. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Miszter Gecc válasza:
100%

Szia!


Nekem is így van. Felhívtam az NKE-HHK Tanulmányi osztályt és ott elmondták, hogy ne izguljak, mert látják a nyelvvizsgát :) Hány pontotok van amúgy?

Üdv

2014. júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

395 - katvez. szak

( remélem elég lesz )

2014. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Énis remélem 1#-es! :) Úgytűnik fogunk.

384 pontom van és Katonai Logisztika + Katonai üzemeltetés a jelentkezésem.


Alkalmasságin meg nagyon sokan kiestek (amikor én voltam) szóval szerintem nem leszünk túl sokan.

Bár 1-2 embert nem bántam hogy kiesett mert elég nagy vadparaszt volt, és azért ott mégiscsak 1 jó társaság kellene hogy összejöjjön szerintem.


Köszi a válaszokat egyébként.

2014. júl. 5. 15:44
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Nem tudjátok még hova jelentkeztetek. Minden idealisztikus reményeteket ami eddig kialakult felejtsétek el és így nem fogtok akkorát csalódni :D Tapasztalat. Bár kitudja, lehet nektek bejön. Ha kis anyuci kedvencei vagytok akik katonásat akarnak játszani akkor nem lesz gond ellesztek itt, ha viszont kalandvágyból jelentkeztetek és a kihívást kerestétek meg azt hogy bizanyítsatok magatoknak akkor ez nem az a hely.
2014. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi Levin.

Az elmúlt időszakban többször is láttam a kommentjeid amik csak negatívak az egyetemmel szemben.


Úgy gondolom teljesen felesleges amit teszel mert aki oda akar menni azt úgysem tudod eltántorítani, aki meg nem akar annyira oda menni az majd kihullik.


Az hogy milyen az egyetem majd megtapasztaljuk. Lehet olyan amilyennek te mondod, de lehet nem.

Ahogy korábban olvastam te már végeztél régebben még a KHK-n vagy Bolyain nem is tudom melyiken.

Azóta sok minden változhat, és lehet hogy te igy látod, és lehet ezt mondják neked a felsőbb éves ismerőseid, de attól még nem biztos hogy így is van.


Ha pedig mégis, az a mi dolgunk hogy ide megyünk. Akik pedig anyuci kicsi fiai/lányai kihullanak szentendrén. Ezt viszont tudom mert nekem is van a HHK-n ismerősöm.

2014. júl. 6. 20:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy én álomvilágban élek, de egész életemben erre készültem, mást el sem tudok képzelni. És nem anyuci kicsi fiaként, hanem igen is idealista okokból, meg kihívás, és hogy bizonyítsak, stb.

Ha koppanok akkor így jártam, de köszi a figyelmeztetést.

2014. júl. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem a Bolyain végeztem azt már egy jó ideje lebontották amúgy is. Jelenleg is ide járok, és nem azért írom ide az igaszságot hogy eltántorítsak bárkit is hanem azért mert amit kifele mutat a "cég" az teljesen más mint ami a valóság. Nekem csak annyi a célom hogy járjatok utánna ennek az egésznek, ha lehet vegyétek fel a kapcsolatot olyanokkal akik itt tanulnak, kérdezzétek ki őket és a reális tények tudatában döntsetek. Az nagyon jó dolog ha valaki a haza szolgálatába akar állni és rendesen csinálni a szakmát, de nekem az a tapasztalatom hogy az ide jelentkezők 80% irreális elvárásokkal érkezik és amikor szembesül a valósággal koppan egy nagyon és kiábrándul az egészből, és teljesen motivációveszetettként csinálja az egészet ami lehet még rosszabb is... Csak azért írom hogy gondoljátok át, mert amit kívülről láttok az egy mézes madzag. Nem tudom mivel etettek titeket de amiket mutattak fegyvereket nektek azokkal tuti nem fogtok lőni, meg milyen húdefsza kiképzést kaptok, na ezt is felejtéstek el. Első két évben semmi, főleg az új rendszernek köszönhetően még annyit se jártok gyakorlatra amennyit mi ( évi 5-6). Ti összesen 2x 1 hetet töltötök majd terepen de ettől sem kell elájulni mert ez is semmi, nem kell itt mittomén milyen keményen teljesíteni, inkább unalmas mint nehéz. Tanulni itt sem fogtok sokat megsugom. Lőni kb 1x vagy 2x fogtok egy évbe, kivéve az alapkiképzést ott kicsit többet. Tehát ezért írtam ha a kihívást keresed kedves utolsó és bizonyítani akarsz magadnak, akkr nagyot fogsz koppani amikor látod hogy a takony kis hülyegyerek anyuci kedvence is simán végig csinálja sőt még a 40 kilós kiscsaj is. Na most akkor milyen lehet a képzés. Van aki nem tud felmászni a kötélre vagy nem tudja rendesen lefutni a 3200-t és mégis ittvan. Mind1, gyertek ide majd meglátjátok, az a gyanúm hogy nektek tetszeni fog.
2014. júl. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a kihullásról :D Kb az hullik ki aki magától ott hagyja. Az egyetem részéről senki nem hullik ki, nehogy azthidd hogy itt milyen szűrési rendszer van avgy ilyesmi, vagy mennyire kell teljesíteni hogy bent maradj. Akit egyszer felvettek ide, akármennyire is alkalmatlan erre a pályára ha nem teljesen hülye akkor elvégzi. Ennyit a kihullásról.
2014. júl. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!