Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Nemzeti Közszolgálati...

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem pályaorientációra (ami a fizikai, pszichológia, egészségi alkalmassági vizsgák után következik) milyen típusú önéletrajz kell?

Figyelt kérdés
Mivel önéletrajzot is vinni kell, és nem tudom hogy úgymond folyamatos szöveges önéletrajz, vagy ilyen europass-hoz hasonló.

2014. jún. 10. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Hű. RTK-s vagy? Nekünk nem kellett önéletrajz(HHK) csak szimpla elbeszélgetésre mentünk.


Egyébként, Nem tudom pszihológián nektek volt-e önéletrajz, de nekünk ott kellett megirni.

Ha olyasmi kell mint nekünk, akkor szerintem, bele kell írnod hogy mit csináltál eddig, miért akarsz rendőrtiszt lenni meg ilyesmik.


De legjobb ha hivatalosat csinálsz mintha egy állásinterjúra mennél.

2014. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
RTK, az önéletrajzot nekünk is csak le kellesz adni, más papírokkal együtt. Utána pedig elbeszélgetés.
2014. jún. 10. 18:27
 3/7 anonim ***** válasza:
[link] A szempontok itt vannak leírva. Én számítógépen írtam nem egybefüggő szövegként. Arra figyelj, hogy minden hozzátartozódtól legyen nyilatkozat a borítékban, nálunk azzal sok gond volt.
2014. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha szabad kérdeznem, ezeket mennyire veszik komolyan? Mire kell nekik a testvéreim adatai, hogy ki volt az osztályfőnököm, vagy milyen volt a régebbi bizonyítványom? Ezeken is el lehet hasalni, vagy ez csak tájékoztató jellegű?
2014. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem fogsz azon elhasalni, hogy a tesód mikor született:D Ezek az adatok ahhoz kellenek, hogy amikor a kifogástalan életmódot ellenőrzik, akkor könnyebb dolguk legyen. Erre hivatalosan csak akkor kerül sor, ha megvannak a pontjaid. Utána nem tudok róla, h bárkit is kiszórtak volna, de a priuszos családtag gondot jelenthet... Azon, h 2-es voltál matekból, nem fog múlni semmi :D
2014. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszi. :) És ez az ellenőrzés hogy néz ki? Idejönnek és benéznek az ágyam alá is, vagy hogy kell elképzelni? :D
2014. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írok privátot
2014. jún. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!