Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az emberek mért szólják le a...

Az emberek mért szólják le a válaszodat ha az kedves volt?

Figyelt kérdés

2014. jún. 11. 18:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Írtam egy választ egy kérdésre, ami a közoktatásról, azon belül a magyar iskolákról szólt, én úgy éreztem, hogy kedveset írtam, biztatót, többször is újraolvastam és jónak találtam, mégis az utánam válaszoló nagyon leszólta, az egész válaszát arra építette, hogy az enyém milyen rossz volt. Miért van ez?
2014. jún. 11. 18:33
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom a pontra megy, ha leértékel, ő -1-t kaphat, te -5-t !

"Beáldozza a tyúkját, hogy megdögöljön a lovad."

2014. jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos én is gyakran tapasztalom ezt... Volt, hogy hibátlanul megoldottam valakinek egy hosszú feladatot. Tényleg sok idő volt, mire levezettem lépésenként, érthetően az egészet, és mégis lepontozták...

Vannak olyan kategóriák, ahova szerintem eleve nem is érdemes választ írni, mert bármit írsz, lepontozzák.

Sajnos ez van :) De ha minket a segítő szándék vezérel, abból baj nem lehet :)

2014. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 reptoid ***** válasza:
Mert különbözik a véleményetek.
2014. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem is az, rosszat írtak rá, én visszaírtam, hogy mért ilyen gonosz, mert én is csak segíteni akartam, erre egy másik is leírt engem, de most a visszaírásomat, hogy mért ilyen ultramodern nyálas motivációs szövegeket használok.

Kész őrület hogy ilyenek az emberek.

2014. jún. 11. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok embernél kivágják az ilyen nyálas életigazságok a biztosítékot. Nálam is. De egyszerűbb lenne, ha belinkelnéd a kérdést.
2014. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De akkor is annak az a megoldási, hogy ilyeneket írna ki?
2014. jún. 11. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!