Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elmentem vizsgázni, és egyest...

Elmentem vizsgázni, és egyest kaptam, viszont a Neptunban 2-est írtak be. Kellene szólnom a tanárnak? /Lehet bajom belőle, ha nem szólok?

Figyelt kérdés

2014. jún. 18. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szólnék neki. Legalább számodra is kiderül, hogy mi van és nem kell rajta izgulnod.
2014. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van indexetek? Ha nincs, soha nem derül ki, a tanár nem fogja újranézni, mit írt be.
2014. jún. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
öö nem tudom, mit értesz index alatt. egy vizsgalap volt, amire 1-est írt, és aláíratta velem. ezért parázok.
2014. jún. 18. 13:37
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az index egy könyvecske, mint az iskolában az ellenőrző, csak ma már kiment a divatból. Szerintem arról a vizsgalapról írták át rosszul, de nem hiszem, hogy azt utólag ellenőrzik. Te meg nem vagy köteles a Neptunt bújni, úgyhogy biztos nem a te felelősséged. Szerintem a legrosszabb, ami történhet, ha valahogy mégis kiderül, hogy utóvizsgáznod kell abból a tantárgyból, de valami erkölcsi büntetést biztos nem kapsz.
2014. jún. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg Neptun alapján néznek mindent, és a tanár hibázott, de szerintem a maradék időre te sem lennél nyugodt soha, hogy ki tudja mi lesz ha kiderül. Valószínűleg a legrosszabb eset az lenne hogy le kell belőle vizsgáznod. De kinek hiányozna az pl. államvizsgás félévben? (tegyük fel hogy az asbzolutórium intézésénél derül ki a dolog..)


Szólj aztán menj el vizsgázni újra. Lehet hogy annyira értékeli majd a becsületességed hogy bent hagyja a 2-est :D

2014. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel később teljesen biztos, hogy nem derül ki. Akkor már nem egyeztetnek többéves papírokkal, amik ezerszámra keletkeznek.
2014. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha nem lesz azzal a tanárral több órád, akkor én tuti nem szólnék. viszont ha van következő félévbe ráépülős tárgy amit szintén ő tart, akkor valszeg úgyis kiderül.
2014. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez történt velem is... Azt mondta hirdet meg utóvizsgát, semmi sehol, jövő héten vége a vizsgaidőszaknak, szerintem én nem vagyok köteles ezen pattogni.
2014. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én szólnék neki, mert elég parás vagyok ahhoz, hogy évekig azt várjam mikor bukik ki. Inkább levizsgázok belőle most, vagy következő félévben, mint államvizsga előtt, ha véletlen kibukik.

Sosem lehet tudni arcra emlékszik-e rád a tanár, ha igen, akkor már furcsállni fogja, hogy mit keresel te itt, amikor ő megvágott legutóbb. Én nem kockáztatnék, írnék neki egy e-mailt.

Egyébként az adminisztrációt jó esetben nem a tanár végzi, csak leadja a vizsgalapot valakinek, aki felviszi az eredményeket neptunba. Valószínű ő hibázhatott, elcsúszhatott egy sorral, nem tudni. Én a becsületességet javaslom!

2014. jún. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
na, végül észrevette a bácsi, de felajánlott egy új lehetőséget :))) összecserélt egy hasonló nevű emberkével. majd meglátom, mennyire szivat....
2014. júl. 4. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!