Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A pesterzsébeti József Attila...

A pesterzsébeti József Attila Általános Iskoláról tudtok velem tapasztalatokat megosztani?

Figyelt kérdés
A József Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola a körzetes sulink, semmit nem tudok róla, információkat, tapasztalatokat várok! Azt tudom, hogy innen sokan inkább máshova viszik a gyerkőcöt, okot viszont nem tudom. Milyen ez az iskola? Mindenféle érdekel! Tanárok, diákok, közélet, tanrend, konzervatizmus/modernizmus, oktatási színvonal stb stb. Köszönöm

2014. jún. 18. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Édesanyám ott tanít alsósokat. Ahogy én az elmúlt 22 évben megismertem a kollégáit, nagyon sok van közöttük, aki lelkiismeretes és mindent megtenne a gyerekekért, viszont sajnos ellenpélda is van bőven. Nem tudom, hogy más osztályoknál vagy felsőben hogy van, de rendszeresen azt hallom, hogy ilyen meg olyan versenyeket nyernek anya tanítványai. Most lesz elsős a gyerkőc vagy majd csak később?
2014. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2015. szeptemberében megy iskolába, csak azért nézelődök már ilyen korán, mert költözés előtt állunk és szeretnék úgy költözni, hogy ott már legyen jó iskola. Jelenleg Pesterzsébeten élünk és a József Attila a körzetesünk.
2014. jún. 26. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!