Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan működik a mesterképzés...

Hogyan működik a mesterképzés pótfelvételi?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Jelentkeztem X egyetem Y szakára MA képzésre. Hétfőn megyek szóbelizni. Azonban nagyon megtetszett egy másik szak, és inkább azt szeretném tanulni, de arra nem jelentkeztem. MA képzésnél is van pótfelvételi és akkor el kell majd mennem szóbelire augusztusban? Vagy várjak egy fél évet (kereszt félév) vagy akár egy teljesen új évet? Kulturális antropológiára szeretnék egyébként menni, mert a későbbiekben magyarságkutatással szeretnék foglalkozni. Szerintetek mit csináljak? Vagy hova érdemes még menni, ha magyarságkutatással szeretnék foglalkozni? Bármilyen megoldás érdekel! Köszönöm előre is. :)

2014. jún. 19. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A pótfelvételin ott is csak önköltséges lehetőségek vannak?
2017. jan. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A pótfelvételin ott is csak önköltséges lehetőségek

vannak?

2017. jan. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!