Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent István Egyetem? Mi a...

Szent István Egyetem? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek az egyetemről?Azon belül is az MKK-ról?Megéri odamenni?Milyen az ottani élet?Most nem arra gondolok hogy minden este tacsra teszik magukat az emberek ,hanem hogy milyen az ottani hangulat...

2014. jún. 20. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Én csak a saját szubjektív tapasztalataimat tudom megosztani veled. A Szent István Egyetem alapjában véve egy jó egyetem, de annak különösen két kara az MKK és az ÁOK egészen kiemelkedő. Az MKK barátságos hangulatú, családias, mégis nagyon nemzetközi a sok afrikai, brazil és egyéb külföldi diák és mindenféle vendégoktató miatt. Olyasmi mint egy angol elit-egyetem, annak bosszantó merevsége nélkül. Az központi épület kissé ódon hangulatú, a belső udvarával, tornyaival-erkélyeivel, mintha a Harry Potter varázslóképzőjébe kerülnél, csak helyenként annál kissé romosabb a pénzszűke miatt.


Ami az esetleges negatívumokat illeti, hát van néhány fura figura az oktatók között, de hát olyan hol nincs.


Elsősorban akkor gyere ide, ha tényleg érdekel az a szak amit választottál, mert az MKK egy kutatókar, ahol nagyon sok kis szak, kis kutatócsoport van, elhivatott emberekkel.


Üdv: Levente

2014. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2014. jún. 21. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Mostmár objektív adatok is vannak az eduline HVG 2014-es kiválósági rangsorában a Agrárképzésben a karok között a SZIE-MKK az első helyen áll. Ha az adatok mögé nézünk, láthatjuk, hogy nemcsak a legkiválóbb, de a legnagyobb agrárkar is egyúttal, a legtöbb oktatóval és hallgatóval.
2014. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm!
2014. júl. 24. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!