Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kedves pszichológián tanuló...

Kedves pszichológián tanuló egyetemisták! Szombatonként volt bármiféle kötelező egyetemi elfoglaltságotok? (Főként Károli, ELTE, PPKE érdekelne)

Figyelt kérdés

Azért kíváncsiskodom, mert szeretnék az első évben egy okj-s képzést is elvégezni, mely szombatonként zajlana.

ELTE biológia szakáról jelentkezem át, így azt hiszem elég edzett lennék egyszerre két feladat ellátásához, de ezzel kapcsolatban is kíváncsi lennék tapasztalatokra.

Köszönök szépen minden választ!



2014. jún. 22. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én Károlis vagyok, kötelező szombati elfoglaltság nincs, egyet kivéve: van egy pályaszocializáció nevű óránk, ami tömbösítve van tartva, két pénteki+ egy szombati, vagy egy pénteki+ két szombati nap, egymás utáni héten. Ezen a három napon reggeltől késő délutánig tart az óra. Azt, hogy melyik időpontra jelentkezel fel, melyik csoportba, az persze rajtad múlik tárgyfelvételkor, így tudsz előre kalkulálni!
2014. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ELTE-re járok, most fejeztem be az első évet, és egyetlen egyszer sem volt kötelező szombati programunk (de még fakultatív sem).

Ha már van tapasztalatod abban, hogyan oszd be jól az idődet, hogy mindent rendesen meg tudj tanulni, akkor nem lesz gondod egyáltalán. Nálunk sokan vannak, akik két nappalis szakot csinálnak egyszerre, és nekik sem jelent megoldhatatlan problémát, úgyhogy biztosan belefér :) Én is pl. dolgoztam egész évben, mégis mindenre volt időm :)

2014. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. jún. 23. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!