Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi eredményhirdetésre...

Érettségi eredményhirdetésre kötelező öltönyben menni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 14:12
 1/6 reptoid ***** válasza:
Nem, de azért illik.
2014. jún. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erősen elvárt. Ha hawaii ingben jelensz meg rongyos sortban, az igazgató esetleg egy-két keresetlen megjegyzéssel illet, és legszívesebben kizavarna.
2014. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 reptoid ***** válasza:
Nálunk volt egy srác, aki susogós bemcsiben jött. Mindenki rajta röhögött. Az ofő kb megfojtotta volna, de mindenki tudta, hogy egy hülyegyerek, felesleges rajta rugózni.
2014. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

3.


Eredményhírdetésre? :D de azért szóbelire nem úgy ment ,nem?

2014. jún. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 reptoid ***** válasza:

Csak eredményhirdetésre, szóbelije talán nem is azon a napon volt, úgy emlékszem. De cserébe az egyik írásbelit toll helyett végig ceruzával oldotta meg.

CERUZÁVAL BAMMEG. 4 évig ültem mögötte vagy előtte, még véletlenül se láttam nála ceruzát. Egyértelműen direkt provokált. Kár érte, pedig okos srác volt, csak elvileg voltak kisebb mentális problémái. Nyilván ez esetben nem lehet hibáztatni, de ettől még egy büdös nagy paraszt volt kb mindenkivel.

2014. jún. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én a szóbeli beosztásra el mertem menni utcai ruhában ,persze az of mindennek elhordott.

De akik a ballagásra ,ill. érettségi eredményhirdetésre mentek el hasonló ruhában annak semmit sem mondott.


..

2014. jún. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!