Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a dékán tanácsol el egyetem...

Ha a dékán tanácsol el egyetemről, akkor is ki kell fizetni a tandíjat?

Figyelt kérdés
Biológia bsc-n vagyok,második félév,állami. Valószínűleg nem lesz meg a kreditjeim fele,így gondolom a dékán elküld melegebb éghajlatra. Ha nem én hagyom ott az egyetemet,hanem engem küldenek akkor ki kell fizetnem az eddigi tandíjat?
2014. jún. 23. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ki kell, de van olyan opció is, hogy ledolgozod, csak úgy, mintha meglenne a diplomád.
2014. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A törvény csak azt határozza meg hogy nem szerzed meg a szakképesítést (diplomát), akkor az addig eltöltött képzési időd azaz féléveid árának az 50%-át kell visszafizetned az államnak.szóval lényegtelen hogy magadtól iratkozol ki akármiért is vagy kirúgnak mert nem teljesítetted a követelményt. Ha megszűnt a hallgatói jogviszonyod kérelmezheted az oktatási hivatalnál hogy ledolgozhasd az elhasznált féléveket, tehát ha kéred nem kell fizetni csak itthon dolgozni.
2014. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!