Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik iskola a...

Szerintetek melyik iskola a "menőbb", a Corvinus vagy az ELTE?

Figyelt kérdés
Nem a jobb. A menőbb.
2010. jan. 4. 22:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%
egyértelműen CORVINUS a menőbb.
2010. jan. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
Corvinus talán egy fokkal "menőbb" most, bár úgyanúgy van mindekét egyetemnek nagyon piacképes és nívós szakja, ahogy büfészakok is. De kétségtelenül az ország legjobb egyetemei a maguk tudományterületén.
2010. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%
Milyen körökben? Ha a BME-seket kérdezed, 99% azt fogja mondani, hogy a BCE csak közGÁZ. :)
2010. jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
41%
Azt tudjátok, hogy miért nincs a BME-n őszi szünet? Mert közben elvégeznék a Corvinus-t...
2010. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
15%
ezt a kérdést már csak azért is érdemes volt megnéznem, hogy a kommentárokon jót mosolyogjak :D én Corvinusos leszek (talán) és egyébként a BMEt mondják a legmenőbbnek sztem, nem a Corvinust vagy ELTE-t. most ahogy olvasgattam, minden 3. kérdés alatt egy BME a király!! mondat minimum ott volt :D
2011. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!