Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik, ha nem megyek el...

Mi történik, ha nem megyek el beíratni egy jegyemet?

Figyelt kérdés
Nem teljesítettem egy gyakorlatot, ezért nyilván tuti bukta. Csak azért, hogy ezt beírassam, nem szeretnék felmenni Pestre (ELTE). Lehet ennek valami következménye, ha nincs benne a jegy az indexemben?
2010. jan. 5. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem tudják majd lezárni az indexedet. nem tudsz valakit megkérni, hogy írassa be helyetted? hívd fel a tanulmányit, hogy mit tudsz ilyenkor tenni.
2010. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom nálatok hogyan megy, de nálunk ha akár egy helyen is eltér az index és a neptun, akkor már nem iratkozhatok be következő félévre.

Ha egy jegyem nincs beíratva mikor a tanulmányi osztályon látják, hogy nekem ott van jegyem, de az indexbe nincs, akkor szolidan szólva kipenderítenek.

Az egyest is be KELL íratni.

2010. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

vizsgaidőszak végéig csak mész még vissza nem?majd akkor beíratod..

nem tudom hogy van..de nálunk mikor még volt Index,a vi.végéig lehetett lezáratni...mostmár nálunk nincs Index.

2010. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én mondom meg a tutit. felveszed a kis telefont és felhívod őket, megkérdezed, elmondod, hogy mi a szitu, hogy messze laksz, stb, mik a lehetőségek. és máris tudod mi a teendő.

ennyi.

2010. jan. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia

fogalmam sincs mit lehet csinálni, de engem is annyira idegesít, hogy különböző időpontokon vannak a jegybeírások!!! Nem tudom miért nem lehet leadni a TO-n az indexet, és majd a tanárok aláírják, vagy tennék 1 napra a jegybeírást. De én már nagyon unom, hogy én is vidékiként állandóan felszaladgálok 1 nyomorék aláírásért.

2010. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!