Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg nehezebb az őszi...

Tényleg nehezebb az őszi érettségi, mint a "rendes" negyedik évvégi? Úgy hallottam eléggé szivatósak szoktak lenni. Megéri előrehozni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 1. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor milyen kedvük van. Például a 2007. tavaszi érettségi sokkal-sokkal könnyebb volt, mint a 2007. őszi. Bár biztos, hogy lehet mondani ellenpéldát is. Nekem három tárgyból van előrehozott érettségi és tavasszal csináltam őket, és mindegyikből végig gyakoroltam az előző évieket, és nekem tényleg az volt az érzésem, hogy könnyebbek a tavasziak.
2008. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az őszi érettségi nehezebb. Ha belegondolsz, hogy miért. Kik mennek ősszel érettségizni? 1. akik újra felvételznek mert nem jutottak be sehova, 2. akik olyan biztosra akarnak menni, hogy előrehozottat tesznek ősszel és rendes érettségit tavasszal.
2008. aug. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül nehezebb. Barátnőm biosz emeltet javított ősszel, mert a tavaszi érettségije kevés volt az orvosira. Azt mondta, hogy ez az őszi sokkal könyebb volt. Idén sikerült is bejutnia. Nem lehet tudni, hogy mikor milyen érettségit állítanak össze.
2008. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is biológia emelten voltam 2007 őszén, és sokkal könnyebbnek találtam a feladatsort bármelyik korábbinál! Tehát sok múlik a szerencsén.
2008. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Még átgondolom a dolgot:)
2008. aug. 2. 17:08
 6/6 anonim válasza:
esetleg azért lehet nehezebb h rendesen fel legyél készülve az igazi érettségire!
2008. okt. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!