Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 20 éves vagyok, ki szeretnék...

20 éves vagyok, ki szeretnék iratkozni a gimiből. Szülő nélkül is elintézhetem, igaz?

Figyelt kérdés

1 évvel tovább jártam oviba (7 évesen kezdtem a sulit) és 5 osztályos gimibe mentem, így vagyok 20 éves.


Év végén meghúztak egy érettségi tantárgyból. Nem akarom ebben a suliban megcsinálni, sőt, nem is itt akarok leérettségizni. Már találtam egy másik sulit, ahol leosztályozózhatok (vagy javító vizsgázhatok).


Szóval egyedül, szülő nélkül is kiiratkozhatok, igaz? Porcikám sem kíván ebben az iskolában maradni. Kinézem belőlük, hogy nem engednek át és következő tanévben be kell járnom az adott órára. Sőt, még az is kinézem, hogy így is fognak szivatni.



2014. júl. 1. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

Szia!

20 évesen már nem vagy tanköteles, DE! Figyelj! Csak 1 tárgyat kell megcsinálnod, illetve az érettségit. Ha az első akadálynál feladod, akkor később nagyon rosszul fogsz járni, mert az érettségi már szinte alapkövetelmény és beugró mindenhova. Nagyon megbánnád, ha most nem csinálod meg, ráadásul ha később mégis rájössz, hogy kellene, akkor sokkal nehezebb lesz, mert rengeteg fogsz felejteni.


Szorítsd össze a fogad, és küzdj, ne add fel!!

2014. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2014. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves első!


A kérdésem alatt írtam, hogy találtam egy másik sulit, ahol leosztályozózhatok (ebből az következik, hogy ott is fogok leérettségizni!!)


Nagyon sokat szívtam itt, ebben a suliban. Nem véletlenül kerestem egy másikat.

2014. júl. 1. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!