Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha feltöltöttem az érettségi...

Ha feltöltöttem az érettségi bizonyítványt és az utolsó évem eredményeit azután már nem kell hitelesítenem, vagy csinálnom semmit?

Figyelt kérdés
Még ha sorrendet módosítok akkor sem?
2014. júl. 2. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Pár napon belül kiírják, hogy feldolgozták és elfogadták, vagy ha valami nem jó elutasítják. Ha elutasítják javítni ha kell, ha elfogdják kész, ennyi az egész
2014. júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
aha...pár nap múlva mi?? nekem már lassan egy hete az van írva, hogy "továbbítás alatt feldolgozásra"
2014. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tegnap tettem fel, de azt írta 2-3 nap. Amúgy nem meglepő, hogy sokáig tart, mindenki a végére hagyta, főleg hogy sokan most kapnák meg az érettségit. A kérdésre válaszolva akkor se kell a feltöltés után semmit se csinálnod :)
2014. júl. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*kapták
2014. júl. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!