Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most megyek 9. -be,24-en...

Most megyek 9. -be,24-en leszünk, csak én leszek lány. Nem rossz ez így? Lesz helyem köztük? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tesiórán? És ha a fiúknál mindig csak a sz.x lesz a téma? Kell félnem tőlük? Tanácsok,hogy túléljem? :)


Az értelmes válaszokat köszönöm.

14/L



2014. júl. 3. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Úgy el leszel kényeztetve, hogy öröm lesz nézni. Túl fogod élni, jó lesz!

Amúgy hova fogsz járni, hogy egyedül leszel lány?

2014. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Barátkozz nyugodtan össze a fiúkkal. Nem kell félni egyiküktől sem. Én is fiú vagyok, és van néhány olyan lány barátom, akik más lányokkal nem is jönnek ki jól, és csak fiúkkal tudnak barátkozni. Persze néha szoktam velük szexuális témákkal viccelődne, de én sem nyomulok rájuk. :D Szerintem ne félj tőlük. De milyen szakra jelentkeztél, hogy csak te vagy lány? Elektronika?
2014. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha csinos lány vagy(már bocs de így van) akkor jó sorod lesz ha fiús lány vagy(öltözködés stb) akkor csak elleszel közöttük de nyugi mindig lesz társaságod azért. AM. szakmunkás vagy szakközép suli ez, hogy ennyi fiú lesz? Miért nem mész Gimibe?
2014. júl. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha csinos vagy, akkor csorogni fog a nyála minden fiúnak, és a kedvedben fognak majd járni. Esetleg, ha üzibe belinkeled a facebook profilod, akkor megmondom, hogy csinos vagy-e. :P Na jó ez csak poén, (de azért belinkelheted xd) de nem kell félni nem harap egyik fiú sem.
2014. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szex biztos nem lesz mindig téma. Nálunk a 4 év alatt 1x sem jött szóba.

Ne így állj hozzá, hogy majd csak túl kell élned stb. Nem fognak kinézni ne aggódj.

2014. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm nektek!:)

Informatika szakra megyek,ilyen számítógép szerelés,üzemelés.

2014. júl. 4. 19:48
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyébként,nem vagyok egy lányos lány,nem hordok szoknyát,se rózsaszín dolgokat,sem olyat ami kivágott..inkább fekete,és terepszínű /fiúnadrágot hordok ;)/

Facebook-om nincs.

Akinek kell kép rólam,írjon üzenetet és küldök! De készüljetek fel,nem vagyok egy topmodell! ;)

2014. júl. 4. 19:53
 8/9 anonim válasza:
Ha nincs -d ott kezdodik a baj...en nem vetem meg akinek nincs -je,de a fiuk igen! Vagyis a legtobb...szrintem azert csinalj egyet 😉
2014. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
**fb
2014. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!