Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szombathelyi Bolyaiba...

A szombathelyi Bolyaiba szeretnék továbbtanulni. A szóbelit hogy kell elképzelni? Mi az? Mennyire húzós?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 23:26
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Biológiai szóbeliről tudok csak nyilatkozni. Az elején egy tételt kell húznod (gondolom ez vonatkozik a történelemre is) és arról kell beszélned. Közben bele fog kérdezni a vizsgáztató, de ne ijedj meg, próbálj válaszolni rá. Egyébként próbál rávezetni a megoldásra. Általában van egy olyan rész is, hogy kísérletelemzés, tavaly kísérletet is kellett vinni. Nem volt muszáj bemutatni, elég volt elmondani is, de szerintem jobb ha be is muatatod (bocs nem tudom melyik szakra szeretnél menni, de én meg csak a biosz felvételiről rendelkezek tapasztalatokkal). Nem hazudok, kell rá tanulni, de azért nem halsz bele. Ha a kihúzott tétellel végeztél, utána még előfordul, hogy feltesznek néhány kérdést. Egyébként a vizsgáztató bizottság két tagból állt, egyikük a tanár, a másikuk meg csak felügyel. Tehát nem olyan vészes, de azért kemény. Ha bármi kérdésed lenne, akkor írj nyugodtan.

2014. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik tagozat?
2016. szept. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Premontrei Gimi mennyire jó?
2016. szept. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az elsőnek teljesen igaza volt, így zajlott. :D Köszönöm. A premoba jár az egyik ismerősöm, elvileg nem rossz, de neki kevés. Nem követelnek olyan sokat, de, ha jó vagy valamiben, akkor van azért lehetőséged fejlődni. De nem olyan nehéz suli.
2016. szept. 19. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!