Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kandón végzett villamosmérnökö...

Eli Apricot kérdése:

Kandón végzett villamosmérnökök! Mik a tapasztalataitok a munkaerőpiacon? Hamar találtatok munkát? Mennyi fizuért? Van negatív diszkriminációs a BME-s diplomáshoz képest?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 16:57
 1/1 czibles ***** válasza:

Infos szempontbol (ami szerintem nagyreszt igaz a te esetedre is):

Van akkora hiany, hogy ha ertesz egy kicsitis valamihez, akkor mar tudsz belathato idon belul munkat talalni.

Fizetes fugg erosen attol is, hogy mennyire ertesz ahoz a temakorhoz, mennyi tapasztalatod van benne. Nincsen semmi tapasztalatod, csak az egyetemet csinalod, aztis csak raerosen, akkor szerintem 6-700-as netto oraberrel tudsz szamolni kezdetben. Ellenben ha van tapasztalatod es jo is vagy benne, akkor tanulmanyoktol fuggetlenul 1000+ netto is konnyen elerheto.

Minimalis diszkriminacio van, de nem akkora, hogy erdemben foglalkozni kelljen vele.

Eddig ahol dolgoztam mindig volt egy Obudais kollegam. Az latszik, hogy a BME kicsivel tobbet ad, de nem sokkal.

2014. júl. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!