Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szép külsejű, "pasifaló"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép külsejű, "pasifaló" hölgyek! Hogyan látjátok korunk társadalmának férfitagjait? Milyen pozitív vagy negatív tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, előfordult e, hogy huzamosabb ideig egyedül voltatok valami miatt...
2014. jún. 25. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt nincsenek ilyenek!!
2014. jún. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Kedves hölgyek, akik nem voltak huzamosabb ideig egyedül! Előfordult, hogy huzamosabb ideig egyedül voltatok valami miatt?"
2014. jún. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
My mind = blown.
2014. jún. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen szép külsejűnek tartanak, de nem vagyok "pasifaló".


Nos, a tapasztalatok.

Ha a tinikori szerelmeket nem számítjuk - mivel ezek kis ártatlan kamaszdrámák voltak, 1-2 csókon kívül semmi nem történt - összesen 4 emberrel voltam úgy mélyebb viszonyban, és sok ember volt, akivel ismerkedtem.

Akad pozitív és negatív tapasztalat is.

Volt olyan, hogy egyedül voltam évekig, mert szerelmes voltam valakibe, és hozzá ragaszkodtam, és nem akadt évekig senki, aki iránt úgy tudtam érezni.


Nos, a negatív dolgok, amiket tapasztaltam: hazudozás, töketlenkedés, féltékenykedés, tisztességtelenség, céltalanság...stb. Ezeket többeknél tapasztaltam.


A pozitívum: Úgy érzem, hogy a mostani barátom személyében megtaláltam életem párját.

2014. jún. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aha! Meddig?
2014. szept. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!