Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen negatív tapasztalataito...

Milyen negatív tapasztalataitok vannak az érintőképernyős telefonokkal?

Figyelt kérdés
Csak a negatívumok érdekelnek.

2013. febr. 23. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Érzékenyek a fizikai-külső sérelmekre
2013. febr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázni kell rá. Csúnya a karcos kijelző és nehezebb eladni is.
2013. febr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Sok buta ember megveszi az okostelefont és nem tudja használni.
2013. febr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Nekem semmilyen.
2013. febr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

plusz dolog, ami elromolhat...

könnyen karcolódik, de ha veszel rá egy védőfóliát, nem lesz baja

meg ezek a telefonok adott esetben könnyen sérülnek, ha leejted (de ez attól is függ, hogy hogyan esik le, én már ejtettem le az okostelefonom kb. 2 méterről betonra, nemlett baja)

2013. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sérülékenyebbek és az üzemidejük sokkal kevesebb mint a régi hagyományos telefonoké.
2013. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy, a gyenge aksi.

A karcolódik meg könnyen törik hülyeség, ha nem tartasz kulcsot meg pénzt a telefonod mellett nem lesz baja, törni meg csak ha nagyon rosszul ejted le akkor törik, és amúgy se kell leejteni.

2013. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ismeretségi körömben előfordult még olyan eset több alkalommal, hogy fontos emailek véletlenül ki lettek törölve ujjal félrenyúlva!
2013. febr. 23. 20:48
 9/10 az-apa ***** válasza:

Általánosságban csak a rövid aksi idő a hátrányuk.

A többi mind típus függő!

Az amit említettél, hogy az e-mail könnyen kitörölődik, inkább csak a levelezéshez használt program hibája lehet. De az okos telefonoknál levelezésre több alternatívát is találsz, ha az alapból telepített (operációs rendszer szintű) alkalmazás nem jön be.

2013. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem Galaxy Y-om van,régebben Star II volt,mindkettőnek a hibája,hogy könnyen maszatolódik,karcolódik,és kicsit ronda a kijelzője(Y-nak qvga felbontás,ami a gombosokon szokott lenni,az fqvga,vagy mi,a 240x400-as Star 2-nek sem jobb a képernyője)
2013. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!