Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen méretű bőröndôt használ...

Milyen méretű bőröndôt használtok középiskolai kollégisták (Sürgős)?

Figyelt kérdés
Most fogunk bőröndöt venni (Tesco) kíváncsi vagyok ti mekkor bőröndöt használtok 5 napra?Mit raktok bele? Csak ruhát? Minden érdekel. Képet is mutathattok, ha van:) köszi

2014. júl. 6. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia :)

Hát én is most fogok először kollégista lenni, de már megvettük februárban a bőröndöt, remélve, hogy megfelelő lesz.:D

Szerintem nem kell túl nagy, nekem például csak egy kisebb van, mert számomra praktikusabb, mert a lányok a 3.-4. emeleten lesznek.:D

Az egyenruhámat például bent fogom hagyni a koleszban, csakúgy mint az ágyneműt(Amit persze 2-3 hetenként hazahordok kimosni), tisztálkodási szereket is bent hagyom, hagyok bent hajszárítót, hajvasalót, fésűt, és mindent, amiből van dupla, hogy itthon is legyen, és nem kell kimosni, így csak a ruhák, és a törölköző fogja nagyjából a helyet foglalni, mert laptopnak praktikus külön laptoptáska, és nem a bőröndben hordani.:)

2014. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy tavaly lettem kolis. Közepes méretű bőröndöt hordok. Az ágyneműt én is bent tartom, a tisztálkodási cuccokat is. Van még bent egy papucsom meg kényelmes naci. Azokat a könyveket amikre egyáltalán nem lesz szükségem otthon mindig bent hagyom. Általában csak ruhát hordok, meg felpakolnak kajával. Azokat a könyveket viszem amit elhoztam, meg laptopot de mivel oldaltáskát hordok amiben laptop tartó van, ezért nem kell több táskát cipelni. Remélem segítettem 17/L
2014. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Úr isten! :D Ilyen elfogadott dolog manapság, hogy laptopot hordanak a gyerekek középiskolában koliban ? :D
2014. júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

közepes méretű elég. Én is egy nagyot vetem anno, de felesleges, mert tök nagy, csak nyűg cipelni, de nyaralásokra tökéletes... ha lehet, kereset vegyél, így nem kell a kezedben cipelni, de nézd meg a kerekét, mert pl. az enyém műanyag és elég hangosan zörög. Gumis kerekűt vegyél, akkor nem néz mindenki téged az utcán. hehe

amúgy fiú vagy lány vagy? melyik városban mész koliba?

2014. júl. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kecskemétre és lány vagyok.
2014. júl. 7. 11:38
 6/11 anonim ***** válasza:

Melyik koleszba mész Kecskeméten?:D

Én is oda megyek :D

2014. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Jaa ti hova mentek Kecsóra koliba? :D Én áfeosz kolis leszek, de nem az áfeosz suliba fogok járni :DDD
2014. júl. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a Táncsicsba :D
2014. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy ha nem az Áfeoszba fogsz járni, akkor hova?:D
2014. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Katedrába ofkorsz ;)
2014. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!