Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az ELTE programtervező...

Milyen az ELTE programtervező informatikus szak?

Figyelt kérdés
mennyire hatékony, kb milyen tárgyak vannak az évek alatt,stb. azt hallottam, hogy matekra ráfekszenek, de pl jelenleg bme építőmérnökin vagyok, és itt se okoz különösebb gondot a matek, pedig itt is követelnek (tudom, hogy nem azokat vesszük, de úgy általánosságban mindig is értettem a matekot).
2014. júl. 7. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

80% matek 20% prog

Diszkrét matematika, Analízis, Lineáris Algebra, stbstbstb. Ezeknek nézz utána kb ilyenek vannak matekból.

2014. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valóban sok a matek, de elvégezhető az egész.

Gyakorlati tudást mondjuk nem itt fogsz magadra szedni többnyire, ugyanakkor tényleg képes leszel JÓ programokat tervezni.

2014. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsesz az offért, de akkor aki ilyen irányba akar menni, de azért ennyi matekot mégsem akar (tudom, hogy sok kell) akkor melyik intézményt ajánljátok?
2014. júl. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, ennyi matek mindenhol van, max a követlemények mások.

A BME-n már egy fokkal gyakorlatibb a képzés, mint az ELTE-n, vagy ott az SZTE, ahol még könnyebb kicsit.

Esetleg még a Pázmányt vagy az Óbudait lehet bejátszani talán.

2014. júl. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!