Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsen melyik iskolába járnak...

Pécsen melyik iskolába járnak a legjobb fejek ugy nagyátlagban? Én nem gimire hanem szakközépre gondolnák!

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 14:45
 1/4 anonim válasza:
hát hogyha te gengszter gyerek vagy vagy lány azaz olyan aki mindenkinek beszól és cigizik,füvezik stb akkor igazából mindegy,hogy hova mész mert akkor mindenki rád fog figyelni és mivel ezzel magadra vonod a figyelmet a nyalósok körbe vesznek és így lesznek úgymond "jó fej" haverjaid... nem az a szándékom,hogy ezzel a véleménnyel megbántsalak csak ilyenné fejlődött a világ az a "menő" ha ezt csinálod
2014. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Iggen? Mert én egy kis faluból járnék és mivel csak 10 en voltunk egy osztályban igy kb kozelrol ismertük egymást. De ketten elköltöztek,5 en nem pécsre fognak járni tovább,2 en pedig máshol lesznek kolisok. És igy csak én megyek egyedül pécssre. És in igazábol fisszafogott vagyok. Életem során 4 szál cigit szívtam el és meg soha nem kábszereztem,és csak ritkán alkoholizlok. Ugyhogy én arra gondoltam,hogy a vendéglátos ba pl.: milyen diakok jarnak. Ilyen beképzelt smogok vagy ilyen tipikus városi csajok és fiuk? ugyy felek a szeptembertol,remélem nem én leszek egyedul falusi. !
2014. júl. 9. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, nem te leszel. Amikor én jártam a keróba, pár éve, az osztály több, mint fele, falusi volt, de nincs is ezzel semmi baj. Ez miatt ne fog megkülönböztetés érni. Egyébként egész jó suli, legalábbis akkor még jó volt, nem igazán történt semmi komolyabb atrocitás. A nagy 500-as is hasonló, a rossz hírekkel ellentétben, teljesen rendben vannak az emberek. Bár nem tudom, te melyikbe kerülnél, van ugyanis a kis 500-as, na az annyira nem jó :D A többi suliról nem tudok nyilatkozni. De alapvetően nem kell félni egyiktől sem. Keró (kereskedelmi) egy jó suli, jó választás.
2014. júl. 10. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh koszi :))
2014. júl. 10. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!