Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki kell "jelentkeznem" a...

Ki kell "jelentkeznem" a másik suliból?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberben elkezdtem egy OKJ-s tanfolyamot, és most nyárra lett vége az első évnek, megkaptam a bizonyítványt is. Viszont úgy döntöttem, hogy ez inkább nem érdekel, és mennék egy másikra. Szerintetek elég csak beiratkozni a másikba és oda fogok járni szeptembertől, a másikat meg csak simán ott lehet hagyni? Vagy kell valamiféle kilépőt kérni, vagy kell ott egyáltalán valamit intézni?
2014. júl. 10. 14:33
 1/6 anonim válasza:
Mindenképp jelentkezz ki. Az OKJ-s tanfolyamok nincsenek ingyen, nehogy kiszámlázzák a második évi tandíjat is.
2014. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most te nem iskolarendszerű OKJ-képzésre jártál?

Ez az első OKJ-d? Vagy más a második?

2014. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy ha fizetős volt, akkor inkább járd végig az

egész tanfolyamot, mert így a vizsgád sem fog érni

semmit

2014. júl. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ingyenes nappali, nem töltöttem be a 22-őt.

Ezért is nem aggódnék amiatt hogy szimplán ott hagyom, mivel senki sem keresne, de ha keresne is leszarom, ebben az évben sem fizettem semmiért, csak amiatt aggódom, hogy esetleg valami papírmunkát kell-e végezni velük, mert ha nem tenném meg, akkor esetleg a másik suli nem venne fel. Nem értem a rendszert, ezért tettem fel itt a kérdést.

2014. júl. 10. 15:29
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem voltak vizsgáim amúgy. 2 éves az előző OKJ amit most ott akarnék hagyni, és a bizonyítványt megkaptam az első évre. Ezért írtam, hogy inkább meggondoltam magam, és egy másik nappali ingyenesre mennék, de a másikba akkor vissza kellene-e menni most még nyáron, vagy csak úgy szimplán nem megyek oda többet, hanem bejelentkezek a másik suliba?
2014. júl. 10. 15:31
 6/6 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy csak egy ingyenes. Persze járj után. De ha másért nem, csak az "illendőség" kedvéért jelentkezz ki, ha más nem egy levelet írj nekik.
2014. júl. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!