Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolcon van egy jó gimnázium...

Miskolcon van egy jó gimnázium, ahogy van bio-kémia szak?

Figyelt kérdés
Bio- kémia szakra szeretnék menni, nem olyan rég költöztem ide, és nem ismerek még olyan sok mindent. Van ilyen iskola? Esetleg aki oda járt / jár / fog járni?

#iskola #Miskolc #bio-kémi szak
2014. júl. 10. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Kémia- biológia tagozat?

Azt hiszem van a Hermanban

2014. júl. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a Földesben vagy csak kémia szak van, vagy csak biosz szak:)
2014. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Együtt tudtommal nincsen, de a Hermanban és a Földesben erős mind a két tárgy oktatása.
2014. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2014. júl. 11. 15:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Biológia szak a Hermanban,Földesben és az Avasiban van. Kémia pedig csak a Földesben van.

(Habár a Herman a szóbelit kémiából és bioszból kéri így nem tudom pontosan azt hogy ez biológia szak, vagy pedig kémia-biosz szak...)

2014. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Régebben a jobb helyekre biosz-kémia volt a biológia tagozat felvételije. Azért kell mind a kettő, mert eléggé összefonódik a kettő, a biokémia rész kifejezetten nehéznek számít.

Igen, kémia csak a Földesben van. Mondjuk tanárfüggő, de esetleg érdemes a kémia tagozatra menni, mert biológiából több az erős tanár. Kémiából Endrész Gyöngyi tanárnő nagyon jó, illetve Rémiás tanár úr, biológiából Rémiás és Kondi Géza tanár úr (de Ő nem szokott biológián tanítani). Meg Szentesi tanárnő sem rossz bioszból.

Azok a legszerencsésebbek, akik egy Endrész kémiát és egy Rémiás biológiát fognak ki. Ha azt kibírják, akkor nem lehet gond az egyetemmel :) Sokat követelnek, de jól megtanítják.

2014. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok. A Lévayban is van biológia-kémia tagozat. Továbbá a Kossuthban van sima biológia szak is! :)
2014. júl. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Lévay a refes?
2015. ápr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, az református gimnázium.
2015. ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!