Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A SOTE egyetemi kollégiumban...

A SOTE egyetemi kollégiumban van arra lehetőség, hogy külsős egyetemista (más egyetem hallgatója) ne csak vendégként, hanem állandó kollégiumi tagként beköltözzön az orvostanhallgatók mellé?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy vannak páran ilyenek, de infót nem találtam sehol, hogy ennek mik a feltételei, hogyan működik az egész.

2014. júl. 11. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen
2014. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden egyetemnek magvannak a saját kollégiumai, oda lehet felvételizni
2014. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van ,az előző jól írja.Ráadásul szerintem a férőhelyből is kevés van,jó ha a Sotesoknak jut.
2014. júl. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül van elbírálás az egyetemi jelentkezés során és annyi papírmunka. Azért van, mert nem mindenkit vehetnek fel.
2014. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régen volt erre lehetőség. Én sote koliban lakom és laktak itt nem orvosisok , de szerintem most már nincs ilyen lehetőség.
2014. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!